Justyna Krawczyk - New Style Academy Szkoła dla Stylistek

SZKOŁA STYLISTEK

Wiedza, której potrzebujesz.
Pasja, którą pokochasz

O ZAŁOŻYCIELCE

New Style Academy | Szkoła Stylistek

Nazywam się Justyna Krawczyk. Wierzę w super moc Kobiet, żyję zgodne ze swoimi wartościami i dążę do realizacji kolejnych celów i marzeń, czego i Tobie życzę…

Jestem pomysłodawczynią i właścicielką New Style Academy – pierwszej w Polsce szkoły dla Stylistek, która łączy wiedzę z zakresu kreowania wizerunku zewnętrznego z umiejętnościami motywowania innych
oraz wprowadzania w życie pozytywnego myślenia.

Jestem Style Coachem, a jaka jest Twoja SUPER POWER?

Zobacz Nasze Kursy

STACJONARNY

Marzysz o pracy Stylistki, chcesz robić to, co kochasz? Ten kurs jest dla takich osób jak Ty! W ciągu dwóch dni dowiesz się wszystkiego na temat rodzajów sylwetek i doboru kolorów jak również jak uwierzyć w siebie i zacząć myśleć pozytywnie. To intensywny kurs, który łączy w sobie zarówno zajęcia teoretyczne jak również praktyczne.

ONLINE

Już teraz bez wychodzenia z domu możesz zdobyć wiedzę ucząc się od najlepszych. Wiedzę na temat sylwetek, kolorów, doboru dodatków jak również na temat pozytywnego myślenia i motywacji. Wszystko to w czasie odpowiednim dla Ciebie. Uczysz się kiedy chcesz i tak szybko jak chcesz. Wszystko po to, abyś zaczęła pracę w zawodzie o którym marzysz.

INDYWIDUALNY

Lubisz pracę indywidualną i skupienie się tylko na Tobie? Jeśli tak, to  skorzystaj z możliwości jakie daje kurs dla Osobistych Stylistek w towarzystwie trenera. Podczas pierwszego dnia teoretycznego, uczymy Cię pracy z sylwetką, kolorami, zasad smart shoppingu i pozytywnego myślenia. Drugi dzień to praktyka i  stylizowanie w galerii handlowej.

Odtwórz wideo

ELITARNY KLUB STYLISTEK EX

Dołącz do grona Stylistek, dla których pogłębianie wiedzy i dbałość
o usługi na najwyższym poziomie to podstawa. Ucz się, inspiruj innych
i odbieraj prezenty oraz niespodzianki od naszych Partnerów.

Poszerzaj horyzonty, poznawaj ludzi z branży, baw się dobrze!

Zastanawiasz się czy masz cechy idealnej Stylistki?
Wpisz swój adres e-mail, odbierz odpowiedź i prezent

YOU ARE THE BEST