12 nawyków ludzi, którzy odnieśli sukces

szkoła stylistek

Obserwuję różnych ludzi. Szukam inspiracji, wiedzy, mądrości, doświadczenia. Patrzę, uczę się i biorę coś dla siebie. Okazuje się, że sama stałam się kobietą sukcesu według własnej definicji. Bo sukces, to dla mnie nie tylko własna firma i dochody, ale też robienie tego, co kocham i połączenie z wartościami życiowymi.

Jeśli miałabym dziś stworzyć listę nawyków ludzi sukcesu, ale też moich czynności, zmian, które wprowadziłam w życie, to lista byłaby bardzo długa. Zawężając ją do 12 punktów chciałabym zwrócić uwagę na poniższe punty.

Ludzie, którzy odnoszą sukcesy, którzy stali się dla mnie inspiracją zazwyczaj:

 1. Uprawiają sport
 2. Czytają książki
 3. Wstają wcześnie rano
 4. Zdrowo się odżywiają
 5. Spędzają czas z inspirującymi ludźmi
 6. Nie podążają za grupą
 7. Pomagają innym odnieść sukces
 8. Podążają za swoimi marzeniami i celami
 9. Są otwarci na konstruktywną krytykę
 10. Posiadają różne źródła dochodu
 11. Medytują
 12. Cieszą się życiem

To wszystko jest niesamowite. Kiedyś myślałam, że tylko ciężka praca doprowadza nas do sukcesu. Okazało się, że sukces, to harmonia, to składowa wielu czynników. Bo co z tego, że odniosę wielki sukces finansowy jeśli będę nieszczęśliwa w życiu prywatnym? Praca jest potrzebna, to na pewno ale połączenie jej z medytacjami, pozytywnym nastawieniem do życia, wartościowym pożywieniem, ze sportem i cudownymi relacjami, tworzy całość. Dla mnie tylko taki sukces ma sens.

Pamiętam ten dzień kiedy postanowiłam zostać osobistą stylistką a potem style coachem. Chciałam odnieść sukces, ale przede wszystkim chciałam robić to, co naprawdę w życiu kocham. Początki nie były łatwe, ale nie tylko dlatego, że nie wiedziałam jak się ten biznes prowadzi, ale też dlatego, że nie wiedziałam ile czynników składa się na sukces. Mówię o tym każdej przyszłej osobistej stylistce podczas szkoleń „Zostań Osobistą Stylistką„. Spotykamy się na chwilę, każda z nas jest na innym etapie w życiu, każda z nas jest inna, ma inną historię, inne talenty. Dlatego jednym sukces przychodzi łatwiej, innym trudniej. Ale jeśli pozostajemy wytrwali, to sukces zawsze prędzej czy później przychodzi.

Ściskam.

Justyna Krawczyk

Style Coach

Międzynarodowa Szkoła Kreatorek wizerunku i Osobistych Stylistek