Dlaczego my

Jesteśmy dla Ciebie, abyś mogła robić to, co kochasz,
wykonywać zawód marzeń i żyć tak, jak Ty tego chcesz…

01. Łączymy

New Style Academy – jako pierwsza w Polsce szkoła, łączy pracę Stylisty z konkretną wiedzą na temat motywacji i pozytywnego myślenia. Wierzymy, że tylko pełna zmiana, zarówno wyglądu jak i myślenia o sobie, może dać  długotrwałe rezultaty

02. Szanujemy

Szanujemy każdą z naszych Kursantek oraz Twój czas, dlatego masz możliwość wyboru pomiędzy szkoleniami stacjonarnymi, a kursami online. Możesz wybrać formułę, która jest dla Ciebie najbardziej komfortowa pod względem organizacyjnym oraz finansowym.

03. Rozumiemy

Stwarzamy warunki do nauki, które zapewniają dużo wolności i przestrzeni do nauki i pogłębiania wiedzy we własnym tempie, o porach i godzinach jakie są dla Ciebie najwygodniejsze. To Ty decydujesz, kiedy chcesz się uczyć.

04. Umożliwiamy

Szkolenia stacjonarne i kursy online obejmują dwa poziomy: podstawowy i zaawansowany. Dostępny jest także pakiet biznesowy prowadzący Cię krok po kroku po zawodzie Stylistki. Daje on konkretne rozwiązania, m.in. na tematy: gdzie znaleźć klientki, z jakich rozwiązań marketingu warto skorzystać.

05. Wzmacniamy

Uczymy, inspirujemy, motywujemy i bawimy. Przekazujemy dobrą energię, ponieważ wiemy, że przekażesz to wszystko dalej. Przykładamy się do zmian na lepsze. Zgodnie z zasadą – chcesz zmieniać świat na lepszy, to zacznij od siebie!

06. Edukujemy

Założycielka szkoły Justyna Krawczyk, jest absolwentką Style Coaching Institute w Londynie, którą ukończyła z wyróżnieniem. Skończyła również kurs „Psychologia pozytywna” na Uniwersytecie w Berkeley. Jest przykładem na to, że warto inwestować w wiedzę i wciąż się rozwijać.

07. Inspirujemy

Justyna Krawczyk jest przede wszystkim szczęśliwą kobietą, która postanowiła wziąć życie w swoje ręce i robić to, co kocha. Postawiła wszystko na jedną kartę i pomimo wielu wyzwań nie poddała się i wciąż realizuje swoje marzenia. Jest przykładem dla wielu kobiet, które chcą zmienić swoje życie na lepsze.

08. Dbamy

Do współpracy zapraszamy jedynie najlepszych trenerów i specjalistów w swojej dziedzinie. Wszystko po to, abyś mogła uczyć się od najlepszych. Wierzymy, że gruntowna wiedza to solidna podstawa w drodze do pracy w zawodzie marzeń.

09. Kochamy

Wszyscy nasi trenerzy posiadają wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu szkoleń dla Stylistów. Są nie tylko profesjonalistami ale przede wszystkim pasjonatami. Kochają to co robią i chętnie zarażają swoją pasją innych.