O nas

New Style Academy – znajdziesz tu wiedzę,
której potrzebujesz i pasję, którą pokochasz!

NEW STYLE ACADEMY

Zastanawiałaś się kiedyś czego właściwie chcesz od życia? Co chcesz robić, czym się zajmować?
Bezskutecznie poszukiwałaś lub nadal poszukujesz zajęcia, które stanie się Twoją pasją
oraz uwolni Cię od problemów finansowych?
A może masz ambicje i chęć ciągłego rozwoju? Nie lubisz stać w miejscu?

Doskonale Cię rozumiem, bo ponad siedem lat temu
to ja poszukiwałam sposobu i możliwości… i wiesz co? Znalazłam!

I DOSKONALE WIEM, ŻE TO ŻE TUTAJ JESTEŚ, TO NIE JEST PRZYPADEK…

Od lat pracuję z kobietami. 

Jako Style Coach zmieniam ich wygląd i niską samoocenę na wysoką. To daje mi ogromną satysfakcję bo wierzę, że jedynie w taki sposób, jesteśmy w stanie sięgać po wielkie marzenia i czuć się szczęśliwe. 

Jestem absolwentką prestiżowej szkoły Style Coaching Institute w Londynie, którą ukończyłam z wyróżnieniem, uzyskując międzynarodowy certyfikat stowarzyszenia IASC i jako pierwsza w Polsce zaczęłam pracować z kobietami kompleksowo. Nie tylko nad zmianą ich wizerunku, ale też nad tym, co o sobie myślą, jak siebie postrzegają. 

CHCESZ WIEDZIEĆ JAK TO WSZYSTKO SIĘ ZACZĘŁO?

Stworzyłam swój własny biznes, firmę o nazwie Jak Być Szczęśliwą Kobietą i uwierzyłam, że można połączyć pracę z pasją i każdego dnia robić to, co się kocha. 

Dlatego dobrych kilka lat temu postanowiłam zorganizować pierwszy kurs dla stylistek, dla osób, które marzą o tym, aby zajmować się wizerunkiem i robić to, o czym marzą, pomagając tym samym innym kobietom. 

Wiele kobiet, kursantek, które zgłaszają się do mnie, marzą o własnym biznesie lub po prostu o pracy w zakresie, który ich fascynuje. Chcą się spełniać i realizować w tym, co kochają robić. 

Doskonale je rozumiem, ponieważ sama pożegnałam się z nudną pracą w korporacji na rzecz pracy z ogromną pasją, która może stać się sposobem na życie.

I JEST! NEW STYLE ACADEMY

Postanowiłam spełnić kolejne marzenie i otworzyć szkołę New Style Academy, dla tych, którzy marzą o pracy jako Kreator Wizerunku, ale chcą rozwinąć także umiejętności dotyczące motywowania innych oraz poznać jak ważne jest pozytywne myślenie. 

– Proponujemy nie tylko szkolenia stacjonarne, ale również kursy on-line, bo jako mama wiem, jak ważne jest elastyczne zarządzanie czasem. Sama nie lubię rozstawać się z moją córeczką i dlatego postanowiłam stworzyć alternatywę do szkoleń, które wymagają częstej obecności na zajęciach – szczególnie podczas kursów rocznych. 

Oferta, którą opracowałam jest nie tylko wartościowa merytorycznie, ale stworzona w taki sposób, aby dać innym jak najwięcej przestrzeni i wolności na drodze do realizacji własnych marzeń.

– Szkolenia stacjonarne to wiedza przekazywana przez Specjalistów i Praktyków zawodu, to także cenne doświadczenie i praktyka zdobyta podczas ćwiczeń, ale to również nowe znajomości, dobra zabawa i niesamowita energia wspaniałych Kobiet.

W NEW STYLE ACADEMY ZNAJDZIESZ WIEDZĘ, KTÓREJ POTRZEBUJESZ I PASJĘ, KTÓRĄ POKOCHASZ!

zapraszam
Justyna Krawczyk
Style Coach