3 niesamowite filmy, które warto obejrzeć

stylistka warszawa

Kocham filmy z przesłaniem, ale co z nich biorę zależy od momentu w życiu w jakim się znajduję. Zdarza mi się oglądać film, który widziałam już kilka razy, kilka lat wcześniej i biorę z niego coś zupełnie nowego.

I tak właśnie dzieje się z filmem, który osobiście kocham całym sercem. Za mądrość, za przesłanie, za niedopowiedzenia, za myśli, które krążą w mojej słowie za każdym razem, gdy decyduję się na ten film. Jeśli go jeszcze nie widziałaś, to koniecznie obejrzyj. Być może zmieni całe Twoje życie. Jego tytuł to „Siła spokoju„.

Film na weekend nie może być zbyt ciężki. Zdarza się, że mamy za sobą trudny tydzień i nie potrzebujemy trudnych historii czy czarnych scenariuszy. Jeśli jednak chcesz obejrzeć film z przesłaniem ale lekki, dobry dla całej rodziny w tym dzieci, to ta propozycja powinna być w sam raz dla Ciebie. Film, który Ci proponuję nosi tytuł „Tysiąc słów„.

Ostatnio zdecydowałam się na obejrzenie filmu, który jest nieco bardziej mroczny. Zaintrygowana tytułem oraz refleksją osoby, która mi go poleciła włączyłam a potem się okazało, że na rezygnację jest za późno. Ciekawość zwyciężyła pomimo, że tragizm w tym filmie jest i nie każdy jest na niego gotowy. Przesłanie jest jednak piękne a sceny z filmu, zieleń oraz drugie dno jest wręcz uzależniające. Bo właśnie podobnych filmów teraz szukam. Tytuł filmu to „Morze drzew„.

Być może dziwi Cię fakt, że nie polecam filmów modowych. W końcu pracuję jako Style Coach, Osobista Stylistka więc być może o tym powinnam pisać więcej i polecać filmy z historią mody w tle. Takie filmy też lubię jednak te rozwojowe, dzięki którym idę do przodu, te, które motywują mnie do głębszego myślenia i do działania, są dla mnie najcenniejsze.

Miłego oglądania.

Pozdrawiam,

Justyna Krawczyk

Style Coach

New Style Academy

Międzynarodowa Szkoła Kreatorek wizerunku i Osobistych Stylistek