3 najciekawsze trendy na sezon jesień – zima 2019/2010

osobista stylistka

Poranki są coraz chłodniejsze, a wieczory przychodzą coraz szybciej. To znak, że jesień jest coraz bliżej. Na wybiegach rozpoczęły się na dobre pokazy mody i propozycje projektantów. Jednym słowem – jest w czym wybierać, a jesień tego roku będzie wyjątkowo kolorowa i piękna.

Naszym ulubionym trendem jest męska marynarka, nieco zbyt za duża, oversizowa. Może być w kratę, w kwiaty albo po prostu gładka. Ważne, aby była wyraźnie luźna, aby można było ją nosić nieco nonszalancko.

Blogerka Paula Jagodzińska

Kolejnym ciekawym trendem jest kolor, a tak naprawdę mnóstwo kolorów. Nadchodzącej jesieni możemy sobie dawkować bez wyrzutów sumienia Skittlesy, przynajmniej na ubraniach. Kolory znanych cukierków zgodnie z trendami mamy nosić wszystkie na raz. W przypadku tego wyrazistego trendu obowiązuje zasada „im więcej, tym lepiej”.  Tak kolorowo było na wybiegach takich marek jak United Colors of Benetton czy Prabal Gurung.

ELLE

Wśród najmodniejszych dodatków i akcesoriów w trendach na sezon jesień – zima 2019/2020 pojawiły się ciężki i masywne buty. To element powracający do trendów szczególnie lubiany przez miłośniczki klasyki, które zachowują umiar w ubraniu, ale za to potrafią zaszaleć dodatkami. W tym sezonie buty będą kolorowe, lakierkowane, a obcas często w nieoczywistej formie.

VOGUE
VOGUE

O trendach mówi się bardzo dużo. Mówimy o nich również i my na co dzień, jednak najwięcej podczas naszych szkoleń „Zostań Osobistą Stylistką” dlatego, bo każda osobista stylistka musi wiedzieć, co się dzieje na rynku mody tak samo jak musi wiedzieć, kim jest jej klientka, aby stworzyć odpowiednią stylizację. Nie tylko w zgodzie z tym, co modne, ale przede wszystkim w zgodzie z tym, kim jej klientka jest.

New Style Academy

Międzynarodowa Szkoła Kreatorek wizerunku i Osobistych Stylistek