4 urodziny naszej szkoły New Style Academy – mamy coś dla Ciebie!

szkoła stylistek

Doskonale pamiętam ten czas, gdy padło pytanie z ust Wioli Malawskiej – dlaczego nie masz jeszcze swojej szkoły stylistek?

Zawahałam się na chwilę, ale znałam odpowiedź.

Po kilku latach prowadzenia firmy, różnych przygód ze współpracownikami, wspólnikami i osobami, które miały zrobić coś dobrego, a kończyło się jak zawsze, nie chciałam otwierać kolejnej firmy sama, ale też nie miałam nikogo, komu mogłabym zaufać, a przede wszystkim chcieć współtworzyć szkołę o której marzyłam.

Wiedziałam, że w pojedynkę nie chcę działać. Chciałam znaleźć osobę, która będzie miała podobną wizję, ale też odmienne talenty od moich, abyśmy się uzupełniały. Musiała to być osoba uczciwa, pracowita i rozumiejąca filozofię z jaką pracuję, więc trudno mi było kogoś takiego znaleźć.

I tak brzmiała moja odpowiedź:  nie mam swojej szkoły, dlatego, że nie mam z kim jej stworzyć.

Więc może zróbmy to razem – powiedziała wtedy Wiola.

Miałyśmy już za sobą współpracę przy moim projekcie wydawniczym związanym z pierwsza książką mojego autorstwa. Byłam zadowolona, więc zaczęłam o tym myśleć i wkrótce zapadła decyzja.

W kilka miesięcy po tej rozmowie powstał cały koncept i biznesplan szkoły, a we wrześniu 2017 roku powstała pierwsza w Polsce międzynarodowa szkoła stylistek, czyli nasza New Style Academy.

Uważam, że to była kolejna, jedna z najlepszych decyzji w moim życiu. Bo to kolejny projekt, który mnie uskrzydla i sprawia, że moje życie jest coraz piękniejsze. I tym razem współpraca mnie nie rozczarowała a sprawiła, że razem spełniamy marzenia i robimy to, co kochamy!

Uzupełniamy się fantastycznie. Wiola jest specjalistką od komunikacji, marketingu i sprzedaży, a ja od prowadzenia szkoleń i przekazywania Wam wiedzy oraz mojego wieloletniego doświadczenia. Mamy też podobne wartości i chęć sięgania po niemożliwe, więc zgrany z nas zespół!

Z naszych szkoleń korzystają kobiety nie tylko w całej Polsce, ale też na całym świecie. I to cieszy nas ogromnie!

A ponieważ dziś jest wyjątkowa okazja, to mamy dla Ciebie wyjątkową promocję z okazji naszych urodzin. Zapisz się na kurs online „Zostań Osobistą Stylistką” poziom basic lub master już dzisiaj (możesz kupić też oba) a otrzymasz super rabat w wysokości 40%. Promocja trwa tylko do 23.09.21 Korzystaj i świętuj razem z nami!

Kliknij TUTAJ i spełniaj swoje marzenie!

Justyna Krawczyk

New Style Academy

Międzynarodowa Szkoła Kreatorek wizerunku i Osobistych Stylistek