5 głównych zasad którymi się kierujemy prowadząc szkolenia

szkoła stylistek

Tworząc szkołę New Style Academy wiedzieliśmy, że ta szkoła będzie inna niż wszystkie. Zależało nam na tym, aby nie uczyć jedynie teorii, ale też wyraźnie zaprezentować pracę Stylistki w praktyce i w prawdziwych sytuacjach. Ogromnie ważne jest dla nas inspirowanie naszych Kursantek i sprawianie, żeby wierzyły w siebie i wyszły ze szkolenia uskrzydlone. Jak to robimy?

Oto nasze 5 złotych zasad:

1.Wszystkie nasze Kursantki, przyszłe Osobiste Stylistki traktujemy tak samo

Nie ma dla nas żadnego znaczenia czy jesteś na początku swojej drogi, czy już działasz jako Osobista Stylistka. Dla nas możesz nic nie wiedzieć na temat stylizacji, bo my wszystkiego Cię nauczymy. Często dzwonią do nas Kursantki z obawą, że nic nie wiedzą ale marzą o tym, aby zacząć i pytają czy nie będą najgorsze, najsłabsze, albo mocno odstawały od grupy.

Z doświadczenia wiemy, że nasze grupy są bardzo mieszane. Zarówno pod względem wiedzy, wieku, planów, doświadczeń i miejsca zamieszkania. To żaden problem, to ogromny atut, bo w tak różnorodnej grupie świetnie się pracuje i można uczyć się od siebie nawzajem.

2. Łączymy wiedzę teoretyczną z praktyczną

Czyli pierwszy dzień szkolenia (czwartek) spędzamy w sali szkoleniowej w przepięknym miejscu w samym centrum Warszawy na ulicy Pięknej (bardzo pasuje do nas nazwa tej ulicy) i uczymy się teorii. Przechodzimy przez sylwetki, kolory, smart shopping i motywację. Drugiego dnia (piątek) pracujemy w galerii handlowej i w praktyce sprawdzamy wszystko to, czego uczyłyśmy się w teorii. Zadania są bardzo różne zaczynając od niskiego budżetu, skończywszy na stylizowaniu do pracy w korporacji czy na wielki bal.

3. Szanujemy czas zarówno nasz jak i naszych Kursantek

Dlatego szkolenia prowadzimy w tygodniu a nie w weekendy. Taka zmianę wprowadziliśmy rok temu i bardzo się nam spodobała. Dzięki temu, że nasze szkolenia „Zostań Osobistą Stylistką” prowadzimy w czwartek oraz w piątek, nasze Kursantki wracają na weekend do domu, aby spędzić ten czas z rodziną. My robimy dokładnie to samo.

Zapisz się na najbliższe szkolenie, które odbędzie się już 24-25 stycznia, 2019 w Warszawie. Szczegóły tutaj>>>

4. Łączymy przemianę zewnętrzną z wewnętrzną

Bo wierzymy, że tylko takie wzmocnienie, taka zmiana daje długotrwałe efekty. Uczymy pracy osobistej stylistki, ale łączymy ją z psychologią pozytywną, po to, aby nasze Kursantki wierzyły w siebie i miały siłę, chęci i odwagę, aby spełniać swoje marzenia.

5. Dajemy skrzydła

Jeśli ktokolwiek zada nam pytanie – czy ja się do tego nadaję? Nigdy nie odpowiadamy – nie. Nie odbieramy nikomu marzeń, nie dajemy sobie prawa do oceny po dwóch dniach spędzonych razem. Nawet gdyby tych dni było więcej, to wierzymy, że każda z nas, my, Ty, Wy, my wszyscy, mamy prawo spełniać swoje marzenia i żyć po swojemu. Czy chcesz, czy się nadajesz do pracy w zawodzie Osobistej Stylistki, Personal Shopper czy jakkolwiek to nazwiemy, wiesz najlepiej tylko TY.

Nasza Szkoła Stylistek powstała po to, aby wspierać każdą z Was, która chce podążać za marzeniami. Przecież nasza historia, to przede wszystkim historia o odwadze, wzlotach, upadkach na drodze w tworzeniu tej szkoły, na drodze w spełnianiu marzeń. I choć nie raz nie było łatwo, to jesteśmy pewni, że właśnie takie życie ma ogromny i piękny sens.

Zapraszamy Was serdecznie!

Justyna Krawczyk

Style Coach

Wraz z Zespołem New Style Academy

 

Międzynarodowa Szkoła Kreatorek wizerunku i Osobistych Stylistek