5 sposobów na to, aby odkryć swój styl

szkoła stylistek

Bardzo często zgłaszają się do mnie kobiety, które chcą odkryć swój styl. Dużo też rozmawiamy na temat stylu podczas szkoleń „Zostań Osobistą Stylistką„. Wszystkie pragniemy go mieć. Jak więc go odkryć? Mam dla Ciebie kilka podpowiedzi.

Oto one:

1. Zawsze stawiaj na siebie

I na to, co Ci się podoba i jak się w tym czujesz. Twój styl będzie wtedy „Twój”, jeśli ubranie, które będziesz mieć na sobie, będzie absolutnie spójne z Tobą. Nie z tym, co jest modne ale z tym, co podoba się Tobie. Bo Twój styl, to nie jedynie ubranie a to, jak je nosisz, jak je czujesz. Poza tym nie o ubraniu tu jedynie mowa. Liczy się wszystko. Włosy, makijaż, dodatki ale też mimika, sposób poruszania, mówienia….oj Kochana, styl to dużo więcej niż ciuch.

2. Szukaj inspiracji

Jeśli tego stylu szukasz i pragniesz go odnaleźć, to bardzo inspirujące będą stare filmy, pokazy mody, czy targi polskich czy innych projektantów. Sprawdź, co Ci się podoba, a potem przymierz. Jeśli to czujesz, to znaczy, że idziesz w dobrym kierunku. Jeśli nie, to znaczy, że jeszcze musisz poszukać.

3. Wybieraj modne dodatki

W moim odczuciu idealna szafa to taka, w której jest mnóstwo klasycznych ubrań. Marynarek, spodni czy basic-ów. Taką szafę można naprawdę wspaniale podrasować modnymi dodatkami. Klasyka zawsze się obroni i nią naprawdę trudno sobie zaszkodzić. Jest więc bezpiecznym rozwiązaniem dla tych, którzy szukają stylu. A ten można również stworzyć za pomocą dodatków. Będzie to też ekonomiczna wersja budowania stylowego wizerunku, jeśli zdecydujemy się na modną apaszkę czy buty, zamiast na total look w modnym wydaniu. No chyba, że zdecydujesz się na markową torebkę, to tanio już wtedy raczej nie będzie.

Torebka w modny wzór

4. Zaglądaj do second handów i vintage

Bo tam odnajdziesz wspaniałe i oryginalne perełki. Uwielbiam te sklepy i za każdym razem, gdyy wybieram się na wakacje, to planuję podróż tak, abym mogła również je odwiedzić. Obecnie planuję wyprawę do Włoch i oprócz biegania po placu Świętego Marka w Wenecji, pysznych lodów i delektowania się tym wspaniałym miejscem, planuję również odwiedzenie kilku butików vintage.

Dołącz do naszego szkolenia i zostań Osobistą Stylistką. Zobacz szczegóły TUTAJ

5. Baw się

Kochana, baw się i cieszę się każdym dniem. Wiesz, że Twój uśmiech, radość życia, to najpiękniejsza i najbardziej stylowa stylizacja jaką możesz sobie wyobrazić? Pamiętam ten dzień, kiedy w galerii zobaczyłam dziewczynę. Była ubrana zwyczajnie. Biały t-shirt, jeansy, trampki. Stylizację miała naprawdę zwyczajną, ale to, jak wyglądała po prostu nie mieściło mi się w głowie. Miała urok, wdzięk, radość, pewność siebie i niesamowicie pozytywną energię. Czy nie taki styl jest właśnie najpiękniejszy na świecie?

Uściski!

Justyna Krawczyk

Style Coach

Międzynarodowa Szkoła Kreatorek wizerunku i Osobistych Stylistek