7 miejsc w których znajdziesz pracę jako osobista stylistka

szkoła stylistek

Podczas naszych szkoleń dla osobistych stylistek mówimy również o tym, jakie są możliwości zatrudnienia w zawodzie personal shopper. Okazuje się, że jest ich znacznie więcej niż nam się wydaje! Zresztą zobacz sama.

  1. Oczywiście możesz założyć własną firmę i działać jako stylistka. Możesz prowadzić szkolenia, proponować indywidualne metamorfozy jak również działać w całej Polsce dzięki światowi online.
  2. Możesz prowadząc własny butik z ubraniami być nie tylko właścicielką butiku, która proponuje fantastyczne ubrania, ale też stylistką, która potrafi zdiagnozować rodzaj sylwetki i zrobić analizę kolorystyczną
  3. W galeriach handlowych coraz częściej pracują osobiste stylistki. Są zatrudniane przez centra handlowe, więc w ten sposób możesz sobie zapewnić stały dochód.
  4. Coraz więcej marek modowych zatrudnia stylistki. Są one bardzo ważne podczas zmian wystroju witryn sklepowych, ale również w planowaniu różnych modowych wydarzeń.
  5. Pokazy modowe są również tematem bardzo ważnym dla każdej stylistki. Nie tylko dlatego, że jest to źródło inspiracji ale również i pracy. Przy pokazach modowych pracuje wiele stylistek.
  6. Jeśli chcesz pracować w telewizji, to musisz wiedzieć, że tam każdy dziennikarz jest ubierany przez stylistkę. Także określ jasno to, czego chcesz i ruszaj na podbój świata!
  7. Gazety i okładki, to efekt pracy wielu ludzi. Między innymi pracują nad nim również stylistki podczas sesji zdjęciowych, aby efekt końcowy był zachwycający.

Zdecydowałaś już co wybierasz i gdzie chcesz pracować?

Justyna Krawczyk

New Style Academy

Międzynarodowa Szkoła Kreatorek wizerunku i Osobistych Stylistek