CO WARTO KUPOWAĆ PODCZAS LETNICH WYPRZEDAŻY

wyprzedaż7

Moim zdaniem warto dobrze przygotować się do zakupów podczas wyprzedaży. Od ilości okazji możemy dostać zawrotu głowy oraz popełnić mnóstwo zakupowych błędów.

Jak zatem przygotować się do zakupów?

Możesz obejrzeć moje wystąpienie w Pytanie na Śniadanie TUTAJ (http://pytanienasniadanie.tvp.pl/33245643/co-warto-kupic-na-letnich-wyprzedazach) albo przeczytaj artykuł poniżej.

Oto moje wskazówki:

  1. Przejrzyj szafę i sprawdź czego faktycznie Ci brakuje. W ten sposób kupisz jedynie to, czego naprawdę potrzebujesz.
  2. Zrób konkretna listę zakupów i trzymaj się jej. W ten sposób nie kupisz nic przypadkowego ani niechcianego. Zaoszczędzisz pieniądze i zakupy będą przyjemnością.
  3. Podczas wyprzedaży stawiaj na najwyższą jakość. Jeśli już kupujesz po okazyjnej cenie, to kupuj jedynie najlepszą jakość, której podczas wyprzedaży nie musisz sobie odmawiać.

Co zatem kupuję najczęściej ja oraz moje klientki?

Są to przede wszystkim klasyki, które nigdy nie wyjdą z mody. Chociażby garnitur, który w komplecie jest szalenie szykowny. Jeśli masz ochotę na więcej luzu ale jednak z odrobiną elegancji, załóż do jeansów marynarkę a zawsze będziesz się prezentować elegancko i szykownie.

 

Pretty One

 

Uwielbiam białe koszule. W połączeniu z czarnymi spodniami lub też jeansami, zawsze stworzą szykowną propozycję. W swojej szafie powinnaś mieć kilka kolorów koszuli typu Oxford, aby naprzemiennie ją łączyć ze spodniami bądź spódnicami.

Fot: Pinterest

Klasyczne sukienki, które idealnie nadają się do biura a za sprawą szykownych szpilek lub wręcz butów sportowych mogą być idealne na wieczorne wyjście lub spacer z przyjaciółką.

    

 Fot: Pinterest

 

Kardigan, który zawsze wożę w samochodzie w razie gdyby pogoda nagle się zmieniła.

 

Nun.mi

 

I na końcu buty. Nieśmiertelne balerinki, które zawsze wożę ze sobą na wypadek, gdybym miała dosyć szpilek oraz na zmianę do prowadzenia auta. Szpilki oczywiście też są na liście zakupowej podczas wyprzedaży. Klasyczne, w kolorze naturalnym sprawdzą się do większości stylizacji.

  
Fot: Pinterest

Międzynarodowa Szkoła Kreatorek wizerunku i Osobistych Stylistek