Co warto kupować podczas wyprzedaży

szkoła stylistek

Szaleństwo zakupowe trwa. Podpowiem Ci co kupować, aby nie stracić fortuny i faktycznie uzupełnić szafę o te elementy, które są tego warte.

Dobrym pomysłem jest zrobienie listy zakupów, abyś wiedziała czego potrzebujesz. W ten sposób unikniesz nietrafionych stylizacji, impulsywnych decyzji i wyrzuconych pieniędzy w błoto.

Oto moja lista najważniejszych elementów garderoby:

  1. Garnitur – jeśli pracujesz w korporacji lub na wysokim stanowisku. Ten dobry kosztuje czasem nawet kilka tysięcy złotych, a podczas wyprzedaży możesz sporo zaoszczędzić.
  2. Wełniany płaszcz – to również nie lada wydatek. Jeśli poczekasz na wyprzedaże sięgające do -70%, to możesz złowić nie lada perełkę.
  3. Kaszmirowy sweter – przyda się w każdej szafie. Na chłodniejsze jesienne wieczory i wiosenne poranki.
  4. Skórzane buty, kozaki – to zakup na lata. Wybierz te dobrej jakości, aby posłużyły Ci na dłużej niż jeden sezon.
  5. Torebka dobrej jakości – to często świetne uzupełnienie klasycznej stylizacji. Warto zainwestować w tę dobrej jakości, szczególnie podczas, gdy ceny są niższe.

I taka dobra rada na koniec. Staraj się nie ulegać zakupom, tylko dlatego, że coś kosztuje 19,99pln. To zazwyczaj marnej jakości ubrania, które kuszą po to, abyś wróciła do domu z torbą pełną niepotrzebnych rzeczy. Jako Osobista Stylistka uczę tego moje klientki jak i kursantki, przyszłe Stylistki w naszej Szkole Stylistek.

Powodzenia!

Justyna Krawczyk

Style Coach

Międzynarodowa Szkoła Kreatorek wizerunku i Osobistych Stylistek