Co zrobić, aby się nie narobić – czyli jak przeżyć nadchodzące Święta?

szkoła stylistek

Święta to temat, który większości z nas spędza sen z powiek. No bo trzeba posprzątać, ogarnąć prezenty, przygotować kilkanaście potraw, a do tego wypocząć, wyglądać świetnie i być w świetnym nastroju. Tylko jak to zrobić? Oto nasza recepta:

  1. Podaruj sobie odrobinę luksusu – jest wiele ludzi, którzy chętnie zajmą się sprzątaniem Twojego mieszkania, wytrzepią dywany, umyją okna czy wypolerują podłogi. Mnóstwo ludzi potrzebuje pracy, a w Polsce przebywa teraz wiele kobiet z Ukrainy, które chętnie pomogą ogarnąć dom. Skorzystaj z tej okazji! Ty się nie umęczysz i dasz komuś możliwość zarobku.
  2. Listę prezentów i pomysłów już dla Ciebie przygotowaliśmy. Jeśli jeszcze jej nie widziałaś, to koniecznie zajrzyj >>>tutaj. Pamiętaj, że zawsze mile widziane są książki, miłe, pachnące upominki takie jak mydło czy kula do kąpieli oraz świeczki. Nie kosztują wiele, a zawsze sprawiają dużo przyjemności.
  3. Jeśli zapraszasz gości do siebie do domu, to wcale nie musisz szykować wszystkiego sama. No chyba, że chcesz spędzić kilka dni w kuchni, umęczyć się, a potem narzekać przy świątecznym stole. Są tacy ludzie, którzy uwielbiają robić z siebie ofiarę i poszkodowaną. Pytanie czy taki jest Twój cel? Bo równie dobrze możesz zaprosić gości i powiedzieć, że są to Święta „składkowe”, czyli każdy przynosi jedno czy dwa dania. To naprawdę fantastyczny pomysł, bo każdy może coś pysznego przygotować i pochwalić się swoim daniem.
  4. Jeśli poprosiłaś o pomoc w sprzątaniu, gotowaniu i zajrzałaś do naszych pomysłów na prezent, to nie będziesz przemęczona a wypoczęta. Przecież o to chodzi, prawda?
  5. Jeśli szukasz jeszcze stylowych inspiracji czyli potrzebujesz również wsparcia w temacie ubrania i tego, co można założyć na Święta, to zapraszamy Cię >>>tutaj.

Powodzenia!

New Style Academy

Międzynarodowa Szkoła Kreatorek wizerunku i Osobistych Stylistek