Cuda, które się dzieją kiedy zaczynasz słuchać siebie

szkoła stylistek

To jest naprawdę zastanawiające, skąd tyle w nas wątpliwości, strachu i brak wiary w siebie. Jednak prowadzone badania na ten temat i dostępne książki pokazują, że to w danych warunkach tracimy kontakt ze sobą i wiarą w to, że jesteśmy doskonali. Jest to brak miłości i akceptacji przez otoczenie, szczególnie to najbliższe. Jeśli w dzieciństwie doznaliśmy krytyki, oceny, zostaliśmy nakarmieni negatywnymi przekonaniami, to niestety będziemy dźwigać ten ciężar do momentu, kiedy w dorosłym życiu nie zdecydujemy wziąć życia we własne ręce i pożegnać się z tym wszystkim, co nam nie służy. 

Znam to z własnego doświadczenia.

Przez większość swojego życia czułam się beznadziejnie. Brakowało mi wiary w siebie i poczucia szczęścia. Brakowało mi po prostu wszystkiego. Pewnego dnia postanowiłam zrobić z tym porządek, byłam zmęczona poczuciem beznadziei. 

Wkrótce okazało się, że to była jedna z najlepszych decyzji w moim życiu.

Na skutek pracy nad sobą zaczęłam coraz mocniej słuchać siebie. Tak też powstała moja pierwsza firma Jak Być Szczęśliwą Kobietą, napisałam i wydałam swoje książki, zaczęłam pracować z kobietami nad tematem, który dla mnie samej niegdyś był ogromnym wyzwaniem. Potem otworzyłam szkołę dla stylistek New Style Academy, zaczęłam prowadzić szkolenia, nagrywać wspaniale kursy online, pisać niezwykłe ebooki, po to, aby każdego dnia robić to, co kocham, co sprawia, że niemalże unoszę się nad ziemią.

To jest przepiękne uczucie!

W ostatnim czasie mieliśmy szansę obejrzeć pracę egzaminacyjną po kursie online basic jednej z naszych kursantek. To młodziutka Natalia, która gołym okiem widać, że wyrosła w innych przekonaniach niż moje pokolenie. Jej praca zachwyciła nas wszystkich, a ona sama jest nie tylko piękną i utalentowaną dziewczyną, ale też niezwykle świadomą swoich wartości młodą kobietą i tego, co jest w życiu naprawdę ważne. Wierzy w siebie, zna swoją wartość i w jej życiu dzieją się prawdziwe cuda.

Mieliśmy też ogromną przyjemność pracować na kursie indywidualnym ze wspaniałą Justyną Zawadką, która stworzyła przepiękne stylizacje dla Elwiry i Małgosi, a wyróżnienie otrzymała ze ogromne serce i talent, który ma i jest urodzoną osobistą stylistką! Zobacz relację z tego szkolenia na naszym fanpage

To są cuda, która mają szansę zobaczyć światło dzienne w dniu, kiedy zaczynasz wierzyć w siebie, słuchać swojej intuicji i robić to, co naprawdę kochasz.

Spróbujesz?

Mogę Cię zapewnić, że będziesz zaskoczona widząc to, co odkryjesz.

Justyna Krawczyk

New Style Academy

Międzynarodowa Szkoła Kreatorek wizerunku i Osobistych Stylistek