Czego pragną kobiety

szkoła stylistek

Prowadzimy wiele warsztatów, szkoleń i spotkań. Autorką szkoleń „Zostań Osobistą Stylistką” jest Justyna Krawczyk, licencjonowana Style Coach, założycielka szkoły stylistek New Style Academy. Zaprosiliśmy do współpracy trenera, specjalistę w zakresie analizy kolorystycznej, zapraszamy kolejnych prowadzących i spostrzeżenia wciąż się powielają. Podobne obserwacje ma również Wiola Malawska, współzałożycielka szkoły, prowadząca szkolenia z zakresu sprzedaży, social mediów i strategii marketingowej. Przez naszą szkołę przeszło setki kobiet i nasze obserwacje są niemalże identyczne.

Kobiety potrzebują:

  • wsparcia, muszą wiedzieć, że nie są same
  • ciepła i zrozumienia
  • wiary w to, że mogą spełniać swoje marzenia
  • wiedzy i umiejętności
  • konstruktywnej krytyki
  • wyciągnięcia pomocnej dłoni, gdy jej potrzebują

Kobiety, które się do nas zgłaszają i biorą udział w naszych szkoleniach są cudowne. Bez wyjątku wspaniałe, utalentowane, wyjątkowe. Jednak znaczna część z nich, kompletnie nie wierzy w siebie, nie wierzy, że może spełniać swoje marzenia.

Idziemy przez życie z nałożonymi łatkami. Przez szkołę, dorosłych, system, znajomych. Wyrastamy w poczuciu powinności, że tego nie wolno, a tamto jest zabronione. Czujemy, że nie warto się odzywać, a jedynie dostosować do reguł, które ktoś na nas narzucił. Czujemy się głupie i nic nie warte, bo w dzieciństwie tak często, ktoś nas tak nazywał. Szarpiemy się z życiem walcząc o siebie zamiast żyć i cieszyć się każdym dniem. Zrzucenie z siebie łatek, pozbycie się masek i postaw, które nie są nasze, nie jest łatwe. Ale jest to możliwe. Wszystko zaczyna się od pytania – kim jesteś i jak chcesz żyć, a potem już „tylko” wystarczy postawić pierwszy krok w odpowiednim kierunku.

Nasz mózg jest jak komputer z zapisanymi plikami. Będzie odtwarzał te same pliki, dopóki ich nie wykasujemy i nie zamienimy na nowe.

Masz zapisany w głowie plik o nazwie „nie uda mi się”, nie jestem tego godna”, „nic nie warta”? Skasuj go jak najszybciej, bo to nie jest prawda. Skasuj i zastąp go innym.

Powodzenia Kochana!

I pamiętaj – my wierzymy w Ciebie z całego serca i podkreślamy to, na każdym z naszych szkoleń, przy każdej możliwej okazji.

Jesteś godna, jesteś warta, możesz.

New Style Academy

Międzynarodowa Szkoła Kreatorek wizerunku i Osobistych Stylistek