Czy po jednym szkoleniu możesz zacząć pracę jako osobista stylistka

szkoła stylistek

Odpowiem tak, jak każdy coach. To zależy 😉

Zależy od tego, jak będziesz się czuć. My podczas szklenia „Zostań Osobistą Stylistką” poziom basic, przygotowujemy Cię tak, abyś mogła ruszyć. Bo po takim szkoleniu wiesz jak rozmawiać z klientką czy z klientem, aby dowiedzieć się kim jest i jakie ma potrzeby. Wiesz też jak zdiagnozować sylwetkę oraz określić typ kolorystyczny. Zapewne znasz trendy i kolekcje, wiesz też gdzie zrobisz najlepsze zakupy. Jesteś też przygotowana do przeglądu szafy. Więc teoretycznie jesteś gotowa i wiele z naszych kursantek zaczyna po naszym szkoleniu basic.

Jeśli chcesz wiedzieć jak ubierać mężczyznę, poznać zasady dress codu oraz interesuje Cię strategia działań i sposoby docierania do klientów, to tego dowiesz się na szkoleniu poziom master. Możesz też umówić się na indywidualne korepetycje choćby z przeglądu szafy i pod okiem naszego trenera nauczyć się wszystkiego krok po kroku jeśli to sprawi, że poczujesz się pewniej.

Wierzę, że najwięcej uczymy się przez doświadczenie. Doradzam więc zacząć najszybciej jak to jest możliwe, ruszyć zaraz po szkoleniu podstawowym. A potem wciąż się rozwijać i uczyć, podczas szkoleń ale również czytając i poszerzając swoją wiedzę. Polecam Ci nasz bestseller, ebook „Biznesowe strony piękna – 103 pomysły na lepszą promocję w zawodzie osobistej stylistki” czyli wiedza dostępna od ręki. Autorką tego rewelacyjnego ebooka jest współzałożycielka szkoły Wioleta Malawska, specjalistka w dziedzinie marketingu i sprzedaży. Masz więc szansę uczyć się od najlepszych.

Wszystkie nasze ebooki przepełnione wiedzą oraz doświadczeniem znajdziesz tutaj.

Nie czekaj. Działaj!

Justyna Krawczyk

New Style Academy

Międzynarodowa Szkoła Kreatorek wizerunku i Osobistych Stylistek