Dlaczego aplikacja Styles jest świetnym miejscem dla stylistek i kobiet kochających modę?

szkoła stylistek

Styles to nowa, skandynawska aplikacja, która od niedawna dostępna jest w polskiej wersji AppStore’a. Jest kolejną, wirtualną przestrzenią skupioną na modzie i codziennych stylizacjach. Platforma ta pozwala na publikowanie zdjęć własnych stylizacji i inspirowanie się stylem innych osób.

Czym się różni Styles od Pinterest czy Instagram?

Styles skupia się przede wszystkim na modzie i ubraniach. Zarówno Pinterest jak i Instagram są miejscami w których można znaleźć więcej tematów takich jak kultura, jedzenie czy podróże. Styles skupia się przede wszystkim na stylizacjach.

Znajdziemy tam zestawy skompletowane chociażby w lumpeksach, gotowe sety do pracy czy propozycje na wieczorne wyjście czy randkę. Ubrania możemy oznaczać, by inni wiedzieli, skąd pochodzą. Dlatego to idealne miejsce nie tylko dla osobistych stylistek, ale też dla kobiet, które na co dzień szukają modowych inspiracji.

Przeczytaj również: Jak znaleźć swój osobisty styl – 5 wskazówek, które Cię zachwycą.

Co wyróżnia tę aplikację

Nie znajdziecie na niej wyidealizowanego wizerunku kobiet, ani wyretuszowanych zdjęć tak, że nie można poznać kto się na nim znajduje. To forma społeczności skupiona na jednym, modowym temacie w której wszyscy mają czuć się dobrze. To miejsce w sieci, które inspiruje, podpowiada, a nie martwi i załamuje, promuje nierealny i zakłamany kanon piękna. Dlatego w Styles polubienia i obserwujący są ukryte dla osób odwiedzających nasz profil.

Przeczytaj również: Boskie zestawy dla kobiet super size – jak je tworzyć.

Otwartość i komunikacja stają się ważne

Jednym z fundamentów Styles jest otwartość, bezpieczeństwo i dbałość o komunikację. Każda społeczność wymaga opieki, pewnego rodzaju nadzoru, a zespół pracujący nad aplikacją przykłada dużą uwagę do wszelkich wątpliwości użytkowników. Dostęp do supportu nie jest utrudniony, a wręcz możliwy dla każdego. Styles posiada oficjalne konto na Instagramie gdzie członkowie zespołu regularnie publikują wyróżniające się zdjęcia i informacje dotyczące aktualności związanych z aplikacją. To jest naprawdę super!

Polecamy tę aplikację mając nadzieję, że to przełom i powrót do kobiecej natury, różnorodności, prawdy, serdeczności w relacjach i brak wyidealizowanego wizerunku dalekiego od naturalnego piękna kobiet.

New Style Academy

Międzynarodowa Szkoła Kreatorek wizerunku i Osobistych Stylistek