Dlaczego inni odnoszą sukces, a Ty nie

szkoła stylistek

Powodów może być wiele, ale przytoczę tu kilka przykładów z którymi najczęściej się spotkamy podczas szkoleń.

Każda osobista stylistka, która chce odnieść sukces musi się uzbroić w cierpliwość. Bo szczególnie jeśli dopiero zaczyna, to potrzeba będzie przede wszystkim czasu, planu i pomysłu, aby wypłynąć na szerokie wody.

Jakie są powody dlaczego inni odnieśli już sukces, a Ty jeszcze nie?

  1. Być może zbyt wiele bierzesz na siebie. Chcesz pracować jako osobista stylistka, profesjonalna personal shopper, a tymczasem zostałaś również księgową, doradcą finansowym oraz do Ciebie należy zaplanowanie biznes planu oraz wszelkich działań marketingowych. Jeśli pracowałaś w firmie na etacie, to zapewne do Ciebie należały jakieś określone obowiązki ale w zespole miałaś księgową, osobę od sprzedaży oraz innych współpracowników. Nie wiedzieć czemu teraz chcesz zrobić wszystko sama, pracy jest ogrom, problemów dużo, bo siłą rzeczy nie możesz być we wszystkim dobra, no i na czymś musisz się skupić. Rozwiązanie jest jedno. Musisz zacząć delegować zadania innym.
  2. Ruszyłaś z kopyta z głową pełną pomysłów ale zabrakło Ci planu. To bardzo częsta sytuacja. Osobista stylistka, to zawód który kojarzy się z samymi przyjemnościami, a tymczasem wymaga również solidnego planu, abyś wiedziała dokąd zmierzasz. Jeśli swoją firmę traktujesz poważnie, to warto, abyś zaplanowała działania strategiczne, wybrała narzędzia komunikacji i reklamy do swoich działań i dopiero ruszyła. Jeśli nie wiesz jak to zrobić, to może to zadanie delegować agencji marketingowej lub też zrealizować je sama. Będziesz mogła to zrobić po naszych warsztatach „Strategia działań w zawodzie Osobistej Stylistki” ale pamiętaj, aby resztę zadań oddać komuś innemu. Jeśli chcesz wiedzieć więcej na temat tego jak osiągnąć sukces w zawodzie osobistej stylistki, to możesz już dziś zakupić naszego ebooka i zacząć wdrażać pomysły już dziś. Znajdziesz go tutaj.
  3. Zamiast porównywać się z innymi, którzy odnoszą sukces, koncentrować się na tym i złościć może warto zacząć się inspirować. Co myślisz? Nasza szkoła stylistek powstała dla wszystkich kobiet bez wyjątku. Dopóki chcesz i marzysz o tym, aby zostać osobistą stylistką, to dla nas nie liczy się to, skąd jesteś, ile masz lat i jakie masz doświadczenie. Na nasze szkolenia przyjeżdżają kobiety z całej Polski jak również z Europy. Są na przeróżnym poziomie zaawansowania. Zdarza się, że przyjeżdża kobieta mająca lat 50, która dopiero zaczyna (cudownie, że zaczyna!) i zdarza się młoda studentka, która od lat zajmuje się modą. Nie oceniamy, nie porównujemy tylko zapraszamy każdą kobietę przez co nasze szkolenia również stają się ciekawe i różnorodne, bo w ten sposób możemy się uczyć od innych i czerpać z ich doświadczenia.

Także Kochana, zacznij delegować, zaplanuj działania i inspiruj się do działania, bo Twoje marzenia są ważne! A jeśli jeszcze nie byłaś na naszym szkoleniu, to sprawdź dostępne terminy i zapisz się już dzisiaj. Szczegóły znajdziesz tutaj.

Uściski,

Justyna Krawczyk

New Style Academy

Międzynarodowa Szkoła Kreatorek wizerunku i Osobistych Stylistek