Dlaczego warto uczyć się z nami – 5 powodów

IMG_1341

New Style Academy, nasza szkoła dla Stylistek powstała we wrześniu 2017 roku. Projekt ten został stworzony na potrzeby Kobiet, które pragną robić w życiu to, co kochają. Od wielu lat Justyna Krawczyk, Style Coach, założycielka szkoły prowadziła  szkolenia w swojej pierwszej firmie o nazwie Jak Być Szczęśliwą Kobietą, którą stworzyła niespełna sześć lat temu.  Uznała jednak, że tak duże zainteresowanie szkoleniami dla Stylistek zasługuje na odrębny projekt. I tak powstała pierwsza w Polsce międzynarodowa szkoła dla Stylistek, która uczy nie tylko stylizacji ale łączy ją z psychologią pozytywną.

Koncepcja szkoły oparta jest na wieloletnim doświadczeniu założycielki szkoły i jej spostrzeżeniach na temat tego, czego tak naprawdę pragną Kobiety. Brzmi jak tytuł filmu? Jeśli tak, to film ten jest ogromnie pozytywny, profesjonalny i dający ogromne możliwości!

Co nas wyróżnia i dlaczego warto uczyć się z nami?

Założycielką szkoły jest Justyna Krawczyk, pierwsza w Polsce licencjonowana Style Coach. Justyna jest absolwentką prestiżowej szkoły Style Coaching Institute w Londynie, którą ukończyła z wyróżnieniem. Należy do stowarzyszenia IASC gdzie wciąż podnosi swoje kompetencje. Posiada też ogromne doświadczenie w pracy z klientkami indywidualnymi oraz grupami szkoleniowymi. Jest uznanym ekspertem w dziedzinie stylizacji i coachingu. Jest częstym gościem programu telewizyjnego Pytanie na Śniadanie oraz konferencji dla Kobiet.

Szanujemy czas i preferencje naszych Kursantek i dajemy im różne możliwości. Tym, które chcą przyjechać do Warszawy proponujemy kursy stacjonarne, natomiast tym osobom, które z różnych względów nie mogą do nas przyjechać, oferujemy kursy online na najwyższym poziomie. Po każdym kursie zapewniamy możliwość kontaktu i pogłębiania wiedzy. Wszystko po to, aby nasze Kursantki czuły się zaopiekowane i bezpieczne.

Wspieramy nasze Kursantki. Nigdy nie jest tak, że się rozstajemy i już nigdy nie mamy ze sobą kontaktu. W każdej chwili można do nas napisać i zadać pytanie. Można zapisać się do Newslettera, dzięki któremu nasze Kursantki otrzymują najświeższe wiadomości. Stworzyliśmy również Elitarny Klub Stylistek EX w którym pogłębiamy wiedzę, planujemy działania oraz rozwiązujemy bieżące problemy.

Współpracujemy ze wspaniałymi Partnerami, dzięki którym możemy ćwiczyć i uczyć się nie tylko teorii ale też praktyki. Nasze szkolenia odbywają się w centrum Warszawy w niezwykłym miejscu Cube Centre, które mieści się przy ulicy Pięknej. Jest nie tylko pięknie ale też bardzo sympatycznie. A to wszystko za sprawą niesamowitej obsługi Pań z recepcji. Dbamy więc o dogodne warunki przyjeżdżających do nas Kursantek z całej Polski pod każdym względem. Zajęcia praktyczne najczęściej odbywają się w centrum handlowym bądź w showroomie marki Pretty One.

Nagradzamy nasze Kursantki za odwagę i determinację. Wręczamy karty rabatowe marki Pretty One, piękne bransoletki – amulety marki Lenee oraz próbki kosmetyków marki Sylveco. To wszystko na otarcie łez bo zawsze trudno nam się rozstać z tymi niezwykłymi Kobietami.

To tylko 5 powodów dla których warto uczyć się z nami. Jesteśmy pewni, że jest ich zdecydowanie więcej. Codziennie otrzymujemy wspaniałe wiadomości od naszych Stylistek a duża część przyszłych Personal Shopper przychodzi do nas właśnie z polecenia. Jesteśmy ogromnie dumni, że stworzyliśmy tak wspaniałe miejsce w którym każda z Kobiet, może uczyć się od najlepszych ale też ma szansę uwierzyć, że może spełniać swoje marzenia.

New Style Academy

Międzynarodowa Szkoła Kreatorek wizerunku i Osobistych Stylistek