Dotacje do marzeń – jak je zdobyć?

szkoła stylistek

Jeśli jesteś osobą bezrobotną, do tego zarejestrowaną, jesteś osobą myślącą o założeniu działalności lub jesteś właścicielką sklepu i chcesz zatrudnić pracownika, który jest zarejestrowany jako bezrobotny i nie ma więcej niż 30 lat, to musisz wiedzieć, że możesz skorzystać z finansowania naszego szkolenia „Zostań Osobistą Stylistką” nawet w 100% ze środków Urzędu Pracy, otrzymując bon szkoleniowy na ten cel.

Jak to jest możliwe?


A tak, że nasza szkoła jest wpisana do Rejestru Instytucji Szkoleniowych i właśnie z nami możesz spełnić to marzenie.

Przedstawiamy Ci Anię, naszą kursantkę z Zabrza, która zdobyła tę dotację i dzięki temu, że nasza szkoła jest wpisana do Rejestru Instytucji Szkoleniowych, to mogła wykorzystać środki na szkolenie indywidualne „Zostań Osobistą Stylistką”.

Szkolenie indywidualne „Zostań Osobistą Stylistką”

Jak to się odbywa?

Musisz udać się do swojego Urzędu Pracy i dowiedzieć się czy możesz starać się o takie środki. Jeśli decyzja jest pozytywna, to wtedy nasza szkoła otrzymuje taką informację od Urzędu i po podpisaniu umowy przystępujemy do działania. Ty musisz tylko przyjechać, a my rezerwujemy dla Ciebie dogodny termin, hotel, zapewniamy wyżywienie no i przede wszystkim świetne szkolenie tylko dla Ciebie. Całe dwa dni poświęcamy tylko Tobie.

Jeśli masz pytania, to śmiało pisz do nas na adres: contact@newstyleacademy.com

Pozdrawiamy,

New Style Acdemy

Międzynarodowa Szkoła Kreatorek wizerunku i Osobistych Stylistek