FRĘDZLE, PIÓRKA I INNE POMPONY

pompony2

Tego lata zauważyłam kilka bardzo mocnych trendów. Między innymi są to kolorowe frędzle, piórka i pompony przy butach, sukienkach ale również w biżuterii. Być może nie jest to dla mnie najlepsza propozycja ale  wielu kobietom ten trend przemówił do serc.

Kolorowe pompony są widoczne nie tylko w nadmorskich kurortach ale również na ulicach dużych miast.

Jak je nosić?

Dla mnie to propozycja dla odważnych kobiet, które chcą być widoczne i rzucać się w oczy. Mogłabym rozważyć tę propozycję ale tylko i wyłącznie do bardzo „zwykłej” stonowanej stylizacji. Jako element ozdobny, dodający odrobiny koloru i charakteru. Nie akceptuję go w nadmiarze.

Oto moje propozycje:

  1. Sandałki – kolorowe, lekkie, idealne na tropikalną plażę. Wyobrażam sobie je w połączeniu z białą, zwiewną sukienką spacerując po białej, dzikiej plaży.

 Fot: Pinterest

 

  1. Jako wykończenie letniego ubrania. Może to być bluzka, sukienka lub spodenki tak jak na zdjęciu. Ten styl bardzo odpowiadał również i mnie, ale jedynie na balijskiej plaży.
  2. Zupełnie inną sprawą jest wykończenie np. torebki. Z tą propozycją spotkaliśmy się już wcześniej. Dziś zmiana polega na tym, że frędzle dozwolone są we wszystkich możliwych kolorach.

Fot: Pinterest

 

  1. Frędzle pojawiły się również w biżuterii. Są nimi zdobione kolczyki, naszyjniki jak również pierścionki. Czy trend, który wszedł na wszelkie możliwe terytoria.
  2. Fajne jest jednak to, że jeśli bardzo chcemy być modne i koniecznie chcemy nosić te akcenty, to zamiast kupować nowe sandałki, możemy stare ozdobić w prosty sposób, wydając w pasmanterii zaledwie kilka złotych.

Dobrej zabawy!
Justyna

Międzynarodowa Szkoła Kreatorek wizerunku i Osobistych Stylistek