Ile zarabia Osobista Stylistka? Ile chce.

szkoła stylistek

To pytanie często pada na naszych szkoleniach „Zostań Osobistą Stylistką” zarówno podczas szkoleń stacjonarnych jak i tych online.

Ja wtedy odpowiadam: a ile byś chciała?

Tak, wiem. Kiedy szukamy pracy na etacie, to na każdym ze stanowisk są tak zwane widełki, czyli przedział finansowy jakiego możemy się spodziewać na danym stanowisku. Jeśli szukamy pracy na stanowisku stylistki w firmie, to też takiej informacji możemy się spodziewać. Jeśli jednak planujemy otworzenie własnej firmy, to zarobki i oczekiwania ustalamy sobie sami.

Zarobki różnią się w zależności od regionu w jakim mieszkamy. Dlatego też nasze stawki za usługi będą różne. Należy jednak pamiętać o jednej bardzo ważnej rzeczy, o której zawsze mówię podczas szkoleń. Nie jesteś przywiązana do biurka ani do swojego miasta. Zawód osobistej stylistki możesz wykonywać wszędzie.

STYLISTKA MOŻE PRACOWAĆ WSZĘDZIE. JAK TO WSZĘDZIE?

No tak. Bo jeśli jesteś osobistą stylistką, to nie skupiasz się jedynie na przeglądasz szaf w swoim mieście, ale idziesz szerzej (jeśli chcesz oczywiście) i możesz prowadzić warsztaty wizerunkowe czy szkolenia z dress codu w całej Polsce. No tak?

Pytanie tylko czy tego chcesz. Ale jeśli myślisz, że to zawód na którym nie da się zarobić i nie ma na niego zapotrzebowania, to bardzo się mylisz. Wejdź na nasz kanał YouTube i posłuchaj wywiadów z naszymi kursantkami, które osiągnęły duży sukces.

TO ILE ZARABIA OSOBISTA STYLISTKA?

Jeśli już na początek założysz, że to nie zawód a raczej hobby, to właśnie tak będzie. Jeśli jednak do tematu podejdziesz bardziej biznesowo, to możesz stworzyć wspaniałą i dochodową firmę. Bedzie to wymagało czasu i pracy, ale czy znasz kogokolwiek kto osiągnął spektakularne efekty bez czasu i zaangażowania?

Przegląd szafy w zależności od miasta to koszt między 300pln a 1000pl. Godzina wspólnych zakupów z osobistą stylistką, to przedział między 80pln a 250pln. Jeśli poprzestaniesz tylko na tych dwóch usługach, to może być ciężko zarobić na życie o jakim marzysz. Chyba, że będziesz robić po 20 przeglądów szaf miesięcznie, to wtedy co innego. Pytanie czy to jest możliwe i czy tego właśnie chcesz. Bo są usługi, które jednorazowo mogą dać Ci taki dochód jak 10 przeglądów szaf. Wiesz co to jest?

Wybierz idealne szkolenie dla siebie i zobacz szczegóły TUTAJ

To są chociażby szkolenia biznesowe, które kosztują w zależności od miasta między 2000pln a 6000pln lub też całe, duże projekty szkoleniowe chociażby dla marek odzieżowych, które są wyceniane na kilkadziesiąt tysięcy złotych. Wiedziałaś o tym? Jeśli nie, to koniecznie musisz przeczytać naszego ebooka „Jak osiągnąć sukces w zawodzie osobistej stylistki

Rozejrzyj się i zobacz co robią stylistki, które obserwujesz. Te które występują w telewizji, jeżdżą ze swoimi szkoleniami po całej Polsce, niemalże w każdym tygodniu są galerii handlowej na zakupach czy też na przeglądzie szafy, podpisują kontrakty z firmami i szkolą je miesiącami z wizerunku w biznesie.

Nie ma czegoś takiego – stylistka nie zarabia dużo. Stylistka zarabia tyle, ile chce. Potrzebny jest do tego biznesplan, pomysł, wytrwałość, pracowitość. Tak, oczywiście. Ale to, ile będziesz zarabiać i czego chcesz zależy przede wszystkim od Ciebie.

Justyna Krawczyk

Style Coach

New Style Academy

Międzynarodowa Szkoła Kreatorek wizerunku i Osobistych Stylistek