Jak moda i styl mogą zmienić (nie tylko) Twoje życie

szkoła stylistek

Witaj na blogu szkoły dla stylistek New Style Academy. Nazywam się Justyna Krawczyk i jestem współzałożycielką tej szkoły. Możesz poznać mnie na szkoleniach stacjonarnych, ale też zobaczysz mnie na lekcjach wideo podczas kursów online. W dzisiejszym artykule przeczytasz dlaczego moda i styl mogą zmienić nie tylko Twoje życie ale również każdej klientki, która się do Ciebie zgłosi. Jeśli pracujesz już jako osobista stylistka, to zapewne wiesz o czym mówię. Jeśli jeszcze nią nie jesteś, a bardzo chcesz nią być, to zapraszam Cię na jesienną edycję szkolenia stacjonarnego w Warszawie Zostań Osobistą Stylistką. Zobacz szczegóły tutaj.

Dlaczego tak wiele osób (ja również) uważa, że moda i styl są ważne?

Moda i styl, to nie tylko ubranie, które widzisz na witrynie sklepowej. To narzędzia, których możesz używać do budowania swojego wizerunku. Posiadanie świetnego stylu i wizerunku pomogą Ci czuć się pewnie, dzięki czemu osiągasz łatwiej swoje cele. Czy pamiętasz to uczucie, kiedy kończysz zakupy, wracasz do domu i przymierzasz kupione ubranie? To niesamowite uczucie, że jesteś piękna i pewna siebie. Jeśli Ty je znasz (a jestem pewna, że jeśli pracujesz jako personal shopper to je znasz), to możesz właśnie tego uczyć swoje klientki i klientów.

W ten sam sposób, jak to wpływa na Ciebie, wpłynie również na cały świat wokół Ciebie. To znaczy, że kiedy ubierasz się i czujesz się pięknie, wpływa to na Twoje wnętrze i twoje nowe efekty wewnętrzne na zewnątrz. Rozumiesz?

Dlatego uważam, że moda i ubrania mają ogromne znaczenie. Ty zapewne już znasz ten efekt. Pora abyś sprawiała, że dzięki Tobie i Twojej pracy jako stylistka inni też to poczują.

Jeśli dopiero zaczynasz kreować swój wizerunek, to warto zadać sobie ważne pytanie. Co chcesz pokazać światu, kim jesteś, a kim chcesz się stać? Być może jesteś cicha i zagubiona, a chcesz stać się pewna siebie i aktywna? A może chowasz się za zbyt dużymi ubraniami, bo boisz się, aby ktoś Cię dostrzegł, ale marzy Ci się, aby wyprostować plecy i nie przejmować się opinią innych?

To jest ten moment kiedy styl, ubranie, stylizacja przychodzi Ci z pomocą.

W jaki więc sposób moda i styl mogą ulepszyć Twoje życie? Dlaczego to jest ważne? Odpowiedź jest prosta – wizerunek i styl, który tworzysz mogą pomóc Ci osiągnąć większy sukces lub pozostać na dobrej drodze. Nie urodziłaś się z wizerunkiem i stylem, Ty go tworzysz. i odkrywasz. Tylko od Ciebie zależy, jak zobaczy Cię świat. Więc śmiało stwórz niesamowity obraz i styl, które pomogą Ci osiągnąć wszystko, czego chcesz w życiu!

Tego właśnie Ci życzę z całego serca.

Justyna Krawczyk

New Style Academy

.

Międzynarodowa Szkoła Kreatorek wizerunku i Osobistych Stylistek