Jak osiągnąć sukces w zawodzie Osobistej Stylistki?

szkoła stylistek

Ufff…wreszcie udało mi się zebrać wszystko, całe moje doświadczenie, refleksje, błędy, w jeden Ebook, który już dziś możesz kupić w przedsprzedaży w promocyjnej cenie 49pln (zamiast 89pln). Praca nad nim trwała dobrych kilka miesięcy, ale wreszcie udało się. Już jest! Ebook „Jak osiągnąć sukces w zawodzie Osobistej Stylistki” doczekał się premiery.

To lektura obowiązkowa dla każdej osobistej stylistki, która chce osiągnąć sukces, zaplanować konkretne kroki działania i dowiedzieć się, co zrobić, aby osiągnąć swój cel. To również fantastyczna lektura dla tych, którzy zastanawiają się nad tym, czy to droga dla nich.

Ta książka, to moje osobiste doświadczenia, którymi dziś chcę się z Tobą podzielić.

Z okazji Dnia Kobiet, przedłużyliśmy przedsprzedaż ebooka i jeszcze do 9 marca możesz go zakupić w promocyjnej cenie.

Kup TUTAJ

Jak osiągnąć sukces w zawodzie osobistej stylistki?

Z całą pewnością będzie liczyć się Twoje zaangażowanie, upór, determinacja i systematyczność. Nie spotkałam się jeszcze z biznesem, ani z sukcesem, który narodził się sam, jakoś się rozrósł i jakoś odniósł sukces. Nie ma jakoś. Za każdym sukcesem stoją ludzie, praca, pomysłowość, nauka i determinacja. Muszę Ci się przyznać, że gdy zaczynałam, nie miałam pojęcia, że będzie to czasami tak trudne. Nie sądziłam, że wymagać to będzie ode mnie tylu poświęceń i zaangażowania. Nie sądziłam również, że dzięki temu dojdę tu, gdzie doszłam. Mam swoją firmę, która wciąż się rozwija, prowadzę szkolenia w całej Polsce, mam swoją szkołę dla stylistek, wydałam książkę „Jak Być Szczęśliwą Kobietą” a teraz wydaję Ebooka. To jednak jakoś się nie zrobiło, tylko ja zrobiłam. I tworzę dalej bo pomysłów jest mnóstwo, ale żeby być tu, gdzie dziś jestem musiałam dużo na to pracować. Pytanie czy Ty jesteś na to gotowa?

Więcej podpowiedzi i kroków do celu, które ja wykorzystałam znajdziesz w moim Ebooku.

Pozdrawiam,

Justyna Krawczyk

Style Coach


Międzynarodowa Szkoła Kreatorek wizerunku i Osobistych Stylistek