Jak się uczyć, żeby się nauczyć

zostań stylistką

Oto jest pytanie! No bo każdy ma swoje metody, ale za każdym razem, gdy rozmawiamy z przyszłymi kursantkami przez telefon i słyszymy ich obawy, to myślimy, że ten artykuł jest potrzebny. Obawy najczęściej brzmią tak:

„czy ja na pewno jestem w stanie się tego nauczyć”

„czy to nie jest zbyt trudne, wymagające”

„czy ja na pewno się nadaję, bo inni wiedzą więcej”

„jestem początkującą stylistką i obawiam się, że w grupie będą lepsi ode mnie”

„kocham modę, ale nigdy nie miałam do czynienia ze stylizowaniem, czy dam radę?”

„prowadzę swój sklep, ja to wszystko czuję ale nie umiem nazwać. Czy szkolenie mi to zapewni?”

Tych pytań można by wymieniać jeszcze długo. Jedno jest pewne. Uczymy tak, aby każdy zrozumiał. Jak to możliwe?

  1. Nasze grupy są kameralne, zapraszamy maksymalnie 8 osób na szkolenie stacjonarne. Wszystko po to, aby każdy miał czas na przyswojenie wiedzy i zadawanie pytań.
  2. Jeden dzień poświęcamy na teorię a drugi na praktykę. Wierzymy, że definicja i doświadczenie przynoszą prawdziwą wiedzę.
  3. Nasi trenerzy, to ludzie nie tylko z wiedzą ale też z powołaniem. Kochają uczyć i chcą pomagać kobietom, zmieniać ich życie.
  4. Grupy są mieszane. Znajdują się w nich osoby początkujące i bardziej zaawansowane. W ten sposób możemy uczyć się od siebie nawzajem.
  5. Ubieramy w słowa to, co mniej więcej czujemy, ale kompletnie nie wiemy skąd się to bierze i jak z tym pracować. Przekazujemy też pasję i miłość do tego zawodu.
  6. Stopniujemy wiedzę. Zaczynamy od szkolenia basic na których uczymy podstaw stylizacji, a poszerzamy ją i uczymy jak prowadzić biznes na szkoleniu master.
  7. Wspieramy i motywujemy każdą Kursantkę. Szkolenie „Zostań Osobistą Stylistką” jest dla wszystkich. Nikomu nie odbieramy marzeń.
  8. Jeśli ktokolwiek woli uczyć się sam na sam z trenerem, to szanujemy jego potrzeby i dajemy mu taką możliwość zapraszając na szkolenie indywidualne.
  9. Dla wszystkich tych, którzy kochają naukę w domu, we własnym tempie i według własnego harmonogramu,  dajemy rewelacyjne szkolenie online z pełnym naszym wsparciem.
  10. Po szkoleniu się nie rozstajemy. Jeśli masz pytania, potrzebujesz pomocy, to zawsze jesteśmy dla Ciebie.

Wierzymy, że w taki sposób nie tylko uczymy, nie tylko szkolimy. W taki sposób wspieramy kobiety, dajemy im motywację oraz energię do zmian i do sięgania po marzenia. To jest dla nas najważniejsze.

Z wyrazami miłości i szacunku.

New Style Academy

Zapisz się na najbliższe szkolenie>>>

 

Międzynarodowa Szkoła Kreatorek wizerunku i Osobistych Stylistek