Jak się wyróżnić w zawodzie Osobistej Stylistki

szkoła stylistek

Jest wiele sposobów na to jak się wyróżnić w zawodzie Osobistej Stylistki. Pytanie jest jednak do Ciebie. Co chcesz konkretnie robić, na czym Ci zależy, jakie masz talenty, kompetencje, które chciałabyś wykorzystać?

Koniecznie posłuchaj, co na ten temat mówi założycielka szkoły Justyna Krawczyk >>>tutaj.

Wiele naszych kursantek mówi już podczas szkolenia dla stylistek, że chcą tę wiedzę połączyć z biznesem, który już prowadzą, bądź właśnie szukają pomysłu na to, jak się wyróżnić na tle konkurencji.

Oto kilka możliwości, które dziś mogą stać się i dla Ciebie inspiracją:

  1. Jeśli od zawsze chciałaś być również stylistką fryzur, to możesz połączyć te dwa zawody i wyróżnić się tym, że będziesz stylizować zarówno w kwestii stylu, wizerunku, ubrania, jak również fryzury. Często to połączenie 2 w 1 jest szalenie zachęcające naszych klientów do skorzystania z naszych usług, ale również sprawiające, że zaczynasz się wyróżniać.
  2. Coraz częściej nasze kursantki, to kobiety przedsiębiorcze, które prowadzą swoje butiki modowe, mają swoje sklepy z odzieżą. Aby się wyróżnić, postanawiają skorzystać z naszych szkoleń online, aby móc świadczyć profesjonalne usługi. Bo właścicielka butiku, która nie tylko sprzedaje ubrania, ale umie też zdiagnozować typ sylwetki, dobrać odpowiednie fasony oraz określić temperaturę barw w jakich klientka czy klient będzie wyglądać najlepiej, jest na wagę złota i sprawi, że będzie się mocno wyróżniać. 
  3. Możesz też stać się specjalistką od mody męskiej albo prowadzić swój program na YouTube, który sprawi, że nie tylko będziesz się wyróżniać, ale też sprawi, że będziesz bardzo widoczna w sieci.

Na koniec zapamiętaj najważniejsze – wyróżnia Cię to, że jesteś taka, jaka jesteś. Nie ma takiej drugiej osoby na świecie jak Ty. Nie staraj się więc naśladować kogoś innego, a bądź sobą. Bo to wyróżnia Cię jak nic innego.

Powodzenia!

New Style Academy

Międzynarodowa Szkoła Kreatorek wizerunku i Osobistych Stylistek