Jak spędzić Walentynki, aby były idealne

szkoła stylistek

Jeśli czytasz nasze artykuły, lub śledzisz to, co robimy i czym się zajmujemy, to zapewne wiesz jak działamy, co czujemy i co znajdzie się w tym artykule.

Walentynki, to święto zakochanych. Głównie kojarzy się z miłością par, które tego dnia świętują swój stan zakochania. Pojawiają się czerwone baloniki, róże i zaproszenia w romantyczne miejsca. My jednak ten dzień traktujemy nieco inaczej.

Święto miłości powinno być obchodzone każdego dnia. Niezależnie od tego w jakim związku jesteśmy i czy w ogóle w nim jesteśmy. Kochać warto nie tylko innych, ale przede wszystkim siebie. Kochać warto życie i każdy dzień który się zaczyna warto traktować jak największy prezent.

Często o tym zapominamy i czekamy jedynie na ważną datę w kalendarzu. Tymczasem omawiając style oraz sens kreowania wizerunku podczas szkolenia stacjonarnego, często słyszymy od naszych kursantek, że piękne ubranie przeznaczone jest jedynie na wielkie wydarzenia. Gdy zaczynamy liczyć ile tych wydarzeń mamy w roku, to okazuje się, że ważnych dni jest zaledwie kilka.

Pytanie czy na pewno tak chcemy żyć?

My dziś dzielimy się z Tobą miłością i przypominamy, że każdy dzień jest wyjątkowy i od Ciebie zależy jak go przeżyjesz.

A teraz świętuj razem z nami i skorzystaj z hasła rabatowego: LOVE23 i dołącz do kursu online basic lub master w niższej cenie. Kursy znajdziesz tutaj. A skoro wokół tyle powodów do miłości i Ty rób to, co kochasz (hasło rabatowe ważne jest do 19.02.2023r.)

New Style Academy

Międzynarodowa Szkoła Kreatorek wizerunku i Osobistych Stylistek