Gdzie uczyć się zawodu osobistej stylistki

275455076_332545898910976_772961621040713529_n

Doskonale pamiętam ten dzień kiedy to ja szukałam szkolenia dla zawodowych stylistek. Najpierw szukałam w Polsce, a potem na świecie. Zdecydowałam się na szkolenie weekendowe w Warszawie, które dziś sama prowadzę. Pamiętam, że byłam zachwycona, bo czułam, że to jest to, co chcę w życiu robić, ale natychmiast spisałam wnioski – czego mi zabrakło, co zrobiłabym inaczej. Aż trudno w to uwierzyć, ale kilka lat później otworzyłam swoją szkołę dla osobistych stylistek i prowadzę najlepsze, jedyne w swoim rodzaju szkolenia Zostań Osobistą Stylistką. Najlepsze bo w zgodzie ze sobą, z potrzebami kursantek, oparte na wieloletnim doświadczeniu i połączone z psychologią pozytywną.

Potem zdecydowałam się na międzynarodową szkołę dla certyfikowanych Style Coachów w Londynie i po niespełna roku nauki stałam się pierwszą w Polsce licencjonowaną Style Coach. To było również niezwykłe doświadczenie, które pokazało mi w jakim kierunku chcę iść i co dawać innym.

Dziś z perspektywy czasu wiem już czym się kierować, aby wybrać najlepsze szkolenie:

  1. Doświadczenie prowadzących szkolenie jest szalenie ważne. Bo nie chodzi jedynie o teorię a prawdziwe doświadczenie, historie, które wydarzyły się naprawdę, błędy, pomyłki i sukcesy. To właśnie nimi dzielimy się podczas naszych szkoleń!
  2. Opinie – warto popytać i posprawdzać co piszą inni. Uczestnicy szkoleń chętnie dzielą się swoimi wrażeniami, więc można wyciągnąć wnioski i podjąć decyzję opartą na przeżyciach innych. Na temat naszych szkoleń pisze wiele kobiet. Te opinie znajdziesz na naszej stronie ale również na naszym fanpage w sekcji opinie.
  3. Intuicja – zaufaj jej. To Twój najcenniejszy skarb! Poczytaj, posłuchaj, wejdź na stronę danej szkoły lub zadzwoń i porozmawiaj. Będziesz czuła czy to jest właśnie to miejsce, którego szukasz.

Powodzenia!

Justyna Krawczyk

New Style Academy

Międzynarodowa Szkoła Kreatorek wizerunku i Osobistych Stylistek