Kiedy robisz to, co kochasz cały świat tańczy razem z Tobą

szkoła stylistek

Większość mojego życia pracowałam w przypadkowych miejscach. Nigdy się nie zastanawiałam kim chcę być i co robić. Wierzyłam, że powinnam iść tam, gdzie mnie zechcą i dawać z siebie wszystko. Z całą pewnością wiele się nauczyłam i każde doświadczenie było cenne, jednak dopiero wtedy, gdy zaczęłam robić to, co naprawdę kocham, to moje życie zaczęło się zmieniać.

Nasza praca, to przecież codzienność, która wypełnia nasze dni po brzegi. Czy naprawdę musi być przypadkowa, ważne, żeby była? Posłuchaj co się dzieje, gdy zaczynasz robić to, co kochasz >>>tutaj.

Od 2012 roku prowadzę swoją firmę i tę szkołę stylistek, więc mogę powiedzieć już z doświadczenia, że robienie tego, co się kocha kompletnie odmienia życie. Moje odmieniło nie do poznania!

Zaczynałam jako osobista stylistka, bo bardzo chciałam ubierać kobiety i sprawiać, że zaczynają czuć się piękne i wyjątkowe. Odkrycie stylu, to naprawdę ważny krok w kierunku akceptowania siebie i wiary we własne możliwości. Mimo, że początkowo nie miałam zbyt wielu klientek, to jednak każda była potwierdzeniem mojej ogromnej miłości do zawodu stylistki. Odkryłam to, co chcę w życiu robić i nie zamierzałam tego porzucić.

Zgłębiałam jednak wiedzę i odkryłam, że pasjonuje mnie również zmiana wewnętrzna, ta głęboka i odkrywanie cudu, którym jest każda z nas. Dlatego też zostałam licencjonowaną Style Coach (osobista stylistka + life coach w jednym), trenerem i szkoleniowcem, bo miałam wielką chęć zmieniania świata na lepszy.

I to się dzieje z każdą kobietą, która się do mnie zgłasza, z każdą kursantką, która przyjeżdża na nasze wyjątkowe szkolenie indywidualne, czy wykupuje szkolenie online „Zostań Osobista Stylistką„, które można zrobić bez wychodzenia z domu.

Bo naszą misją jest odkrywanie tego, co my odkryliśmy. Możesz robić to, co w życiu kochasz każdego dnia! Zarabiać i zmieniać swoje oraz innych życie na lepsze. Bo wierzymy, że każdy z nas jest tu z bardzo ważnego powodu.

Justyna Krawczyk

New Style Academy

Międzynarodowa Szkoła Kreatorek wizerunku i Osobistych Stylistek