Jakim jednym słowem określiłabyś mijający rok 2022?

szkoła stylistek

Trudno będzie nam określić jednym słowem ten rok. Jednak gdybyśmy mieli faktycznie wybrać jedno słowo, to byłoby to: zaskakujący.

Pokazujący, że wszystko może się zdarzyć, a świat i wydarzenia, których nikt nie przewidział, mogą zmienić bieg życia. Obserwowaliśmy to wielokrotnie. Podczas gdy zapowiadali nam, że szkolenia nie będą już takie ważne i atrakcyjne, to do nas wciąż przybywają nowe kursantki. Wtedy, gdy myśleliśmy, że kobiety zaczną wybierać pewne etaty, to one wciąż sięgają po wiedzę, dzięki której mogą stać się niezależne, stawiają na rozwój, bo wiedzą, że inwestycja w siebie, to najlepsza inwestycja.

Prywatnie możemy też powiedzieć, że zaskakujące było to odkrycie, że jesteśmy odpowiedzialni przede wszystkim za siebie. Za swoje życie i że zmiany musimy zacząć przede wszystkim od siebie. To trudne odkrycie ale też niezwykle piękne i dające mnóstwo możliwości!

A Ty, jak byś określiła mijający rok 2022? Piękny, wyjątkowy, trudny, kolorowy, zaskakujący, prawdziwy, kreatywny, uwalniający, szokujący, ważny, inny….czy masz jeszcze inne określenie?

Jakikolwiek on był, my życzymy Ci, aby nadchodzący 2023 był jeszcze piękniejszy od poprzedniego.

New Style Academy

Międzynarodowa Szkoła Kreatorek wizerunku i Osobistych Stylistek