Jeans in total look – trendy wiosna 2018

jeans naj1

Podczas ostatniego szkolenia dla Osobistych Stylistek w naszej szkole New Style Academy, jedna z kursantek powiedziała, że trendy się bardzo mieszają, powracają i w sumie wciąż modne jest to samo. I tak i nie. Bo jednak jeśli jeans jest teraz szalenie modny i faktycznie zawsze był, to jednak w tym sezonie będzie wyglądał nieco inaczej. Inaczej czyli w total looku co oznacza, że należy się ubrać w jeans od góry do dołu, ponadto do stylizacji należy dobrać buty, czapkę i torebkę też z jeansu!

Jesteś na to gotowa?

Jeśli nie zadbaj o to, aby w Twojej szafie znalazło się przynajmniej kilka elementów jeansowych. Z tym muszę się zgodzić – one nigdy nie wychodzą z mody! Tak jak ta kurtka jeansowa, której dodatkowe futerko będzie ocieplać naszą szyję w pierwsze wiosenne, chłodniejsze dni.

Photo by Brooke Cagle on Unsplash

Idealne będą te zwykłe, klasyczne kurtki. A jeśli zależy Ci na nieco bardziej wyluzowanym wizerunku, to możesz kupić tę poszarpaną z dziarami albo sama możesz je zrobić.

 

Photo by Kendyle Nelsen on Unsplash

 Wciąż modne są napisy, nadruki i kolorowe naszywki. Możesz zaprojektować swoją, według własnego pomysłu i wyszyć ją na plecach.

 

Photo by Levi Saunders on Unsplash

Jeansy, spodnie, jasne czy ciemne, poszarpane czy klasyczne mogę się założyć, że nigdy nie wyjdą z mody. Wiem, nigdy nie mów nigdy, ale jakoś do tego elementu garderoby mam pewność.

Photo by Shianne Morales    Photo by Taylor Bryant     Photo by Pete Bellis all on Unsplash

Dodatkowe elementy takie jak jeansowa torebka, czapka czy buty są jednak trendem sezonu, który niewątpliwie będzie królował na ulicach tej wiosny. Ale jak każda Osobista Stylistka wiem, że ten trend zniknie i zapewne jeszcze wróci, choć  w nieco odmienionej postaci.

Pamiętaj! Zawsze stawiaj na to, w czym Ty czujesz się wyjątkowo. Nawet jeśli nie jest to modne.
Pozdrawiam,
Justyna Krawczyk

Style Coach

Międzynarodowa Szkoła Kreatorek wizerunku i Osobistych Stylistek