Jeśli chcesz coś zrobić, to po prostu to zrób

szkoła stylistek
Nie ma innej rady! Tak wiem, mówię prosto z mostu. Ale lepiej, abyś dziś to usłyszała niż czekała kolejne miesiące czy lata…
 
Chcesz coś zrobić, to po prostu to zrób!
To jest Twoje życie i Ty tu podejmujesz decyzje.
Liczy się dziś, bo jutro nie istnieje.
Liczy się dziś, bo przeszłość już nie wróci.
 
Nie sposób się nie zgodzić z naszą kursantką Adrianną Surowik, która mówiła o marzeniach w naszym wywiadzie „Twój Styl, Twoje Życie„. Cokolwiek to jest, o czymkolwiek marzysz, to musisz postawić ten pierwszy krok. To od Ciebie zależy czy to zrobisz…bez czekania na lepszy czas, lepszą pogodę i lepsze okoliczności. Jeśli jest to marzenie o zawodzie osobistej stylistki, to zapisz się na najbliższy termin szkolenia, jeśli marzysz o tym, aby zostać modelką, to posłuchaj wywiadu z Adrianną, zainspiruj się i zacznij działać już dziś. Cokolwiek to jest, to masz wokoło mnóstwo przykładów i ludzi, którzy zrobili to, o czym marzysz Ty.
Więc jeśli zrobiła to choć jedna osoba, to Ty też możesz!
 
Jeśli dalej będziesz szukała wymówek, to na pewno je znajdziesz. Szkolenie „Zostań Osobistą Stylistką” jest za drogie i za daleko? Mamy też tańszą ofertę i to bez wychodzenia z domu – szkolenie online. Jeśli nadal to zbyt wiele, to napisz do nas, rozłożymy Ci płatność na raty.
Rozwiązania są tylko trzeba ich poszukać. Możliwości są, tylko trzeba chcieć. Odwagę masz ale ukrytą pod strachem, który jest nam wszystkim tak dobrze znany.
Więc bój się ale działaj. Stawiaj choć najmniejsze kroki w kierunku swoich marzeń. Bo życie jest krótkie i warto je wykorzystać najlepiej jak to tylko możliwe.
 
Chcesz schudnąć – idź dziś choć na kilkunastominutowy spacer. Zacznij!
Chcesz zwiedzić dalekie kraje – już dziś odłóż pierwsze choć najmniejsze pieniądze na ten cel. Zrób to!
Chcesz uwierzyć w siebie – zapisz się na kurs online lub kup książkę w tej tematyce. Teraz!
 
Nie ma lepszego czasu niż TERAZ.
 
 
Trzymam kciuki!
Justyna Krawczyk
New Style Academy

Międzynarodowa Szkoła Kreatorek wizerunku i Osobistych Stylistek