Jeśli chcesz dotrzeć do celu, to musisz mieć plan

szkoła stylistek

Nic się samo nie chce zrobić, a marzeń cała lista…Też tak masz?

Marzenia są po to, aby je spełniać. Ale to Twoje życie i sama zdecydujesz o tym, na co się odważysz.

Jedną z naszych wspaniałych kursantek jest Monika Bela, która była gościem naszego programu „Twój Styl, Twoje Życie„. Monika jest konsultantką ds wizerunku, wizażystką, stylistką fryzur, edukatorką, szkoleniowcem i pedagogiem. Jest założycielką marki EFFECTO MB, właścicielką Studia Wizerunku i naszą kursantką, która ukończyła szkolenie „Zostań Osobistą Stylistką” zarówno na poziomie basic jak i master.

Monika jest przede wszystkim wspaniałą kobietą, która bierze życie w swoje ręce i spełnia swoje marzenia. Posłuchaj naszego wywiadu z Moniką tu.

Aby dotrzeć do celu, aby spełnić marzenie, aby dotrzeć tam, gdzie chcesz iść, to musisz mieć plan. Bez planu wszystko się rozchodzi, rozmywa, nie wiesz dokąd zmierzasz i jaki postawić kolejny krok. To jak ruszenie na wakacje bez mapy i celu podróży. Jeśli nie wiesz dokąd jechać i jaką drogą, to może spotka Cię ekscytująca przygoda, pewnie też poznasz nowe miejsca, ale tam, gdzie chciałaś dotrzeć po prostu nie trafisz.

Dlatego o planowaniu działań mówmy podczas naszych szkoleń ze strategii marketingowej dla osobistych stylistek. Wiedza, przygotowanie merytoryczne jest bardzo ważne, ale jeśli chcesz osiągnąć swój cel, to musisz mieć plan. Bo życie jest różne, wszystkiego nie przewidzisz, ale jeśli będziesz mieć plan, to nadal będziesz wiedziała dokąd iść, nawet jeśli z powodu zdarzeń na które nie masz wpływu, będziesz musiała ten plan nieco zmienić.

„Stwórz konkretny plan spełnienia Twojego pragnienia i bez względu na to, czy jesteś gotowy czy nie, zacznij natychmiast wprowadzać go w życie”.

Napoleon Hill

Myślisz, że aby przebiec maraton wystarczy nieco poćwiczyć a następnie zacisnąć zęby i wytrwać do mety? Posłuchaj wywiadu z Moniką, a dowiesz się, że aby przebiec maraton, to też musisz mieć plan. Maraton jest jak prowadzenie firmy, jak marzenie, które chcesz spełnić, do którego trzeba się przygotować. To długoterminowy plan i jego realizacja krok po kroku, wytrwałość, sumienność, pracowitość, pokonywanie słabości, porażki, które krok po kroku doprowadzają Cię do mety. Bez planu być może przebiegniesz kilka kilometrów, ale do mety nie dotrzesz.

Justyna Krawczyk

New Style Academy

Międzynarodowa Szkoła Kreatorek wizerunku i Osobistych Stylistek