Kim jest założycielka szkoły dla stylistek New Style Academy – musisz to wiedzieć

szkoła stylistek

Jeśli zastanawiasz się nad wyborem najlepszego szkolenia dla stylistek, to ważne jest to, abyś wiedziała kim jest założycielka naszej szkoły dla stylistek – New Style Academy.

Justyna Krawczyk jest pierwszą w Polsce licencjonowaną Style Coach z certyfikatem brytyjskiej szkoły dla Style Coachów. Swoją przygodę ze Style Coachingiem zaczęła w 2012 roku kiedy to podjęła decyzję o tym, że porzuca karierę w korporacji na rzecz życia po swojemu i robienia tego, co kocha. W wyniku tej decyzji powstała właśnie nasza szkoła stylistek dla wszystkich kobiet, które marzą o tym zawodzie i chcą pracować jako osobista stylistka czy personal shopper.

Ponieważ jest to historia niezwykle motywująca, to Justyna podczas szkoleń dzieli się również tym, co zmotywowało ją do podjęcia takich decyzji i wytrwaniu w nich pomimo trudności. Justyna, to niezwykle charyzmatyczna kobieta, silna i zmotywowana, i właśnie tym dzieli się z innymi kobietami. Nie tylko wiedzą i doświadczeniem z zakresu pracy stylistki, ale również sposobami na motywację do działania.

Zdradza tajemnice jej sukcesu, dzieli się trudnościami i szczerze odpowiada na wszystkie pytania. Za to pokochało ją setki naszych kursantek. Jeśli chcesz nie tylko poczytać ale też posłuchać o tym, co mówi Justyna, to możesz to zrobić dzięki naszemu kanałowi YT.

Nie czekaj na lepszy czas. Zapisz się już dziś na nasze szkolenie i spełnij swoje marzenia.

New Style Academy

Międzynarodowa Szkoła Kreatorek wizerunku i Osobistych Stylistek