Kim są nasze kursantki i jak to możliwe, że są tak wyjątkowe?

szkoła stylistek

Sami nie możemy uwierzyć w to, że mamy tak ogromne szczęście do wyjątkowych kobiet. Kasia (pierwsza z prawej strony) mówi, że to magnetyzm serc i energia przyciągania tego, co podobne. Uznajemy to za ogromny komplement, bo jeśli tak faktycznie jest, to znaczy, że wykonaliśmy kawał pięknej i ważnej pracy!

Na nasze szkolenia przyjeżdżają kobiety z całej Polski ale również z Europy. Polki, które wyprowadziły się za granicę jakiś czas temu nadal przyjeżdżają do Warszawy, aby się szkolić i podnosić swoje kwalifikacje. Tak też było tym razem, bo to właśnie Kasia przyjechała do nas z Niemiec po to, aby wziąć udział w szkoleniu Zostań Osobistą Stylistką poziom basic.

Ta niezwykła dziewczyna, to mama trójki malutkich dzieci, niesamowicie pogodna i ciepła kobieta. Mieliśmy okazję już wcześniej poczuć jej wspaniałą energię podczas stylowego kursu online Odkryj STYL swojej duszy. Już wtedy wiedzieliśmy, że to wyjątkowa, radosna i piękna nie tylko zewnętrznie, ale też wewnętrznie kobieta. Wniosła w to wydarzenie niezwykły czar, optymizm i radość życia. Tak też było podczas naszego szkolenia dla osobistych stylistek. Kasia obdarowała dobrą energią każdą z uczestniczek. Pokazała też swój niezwykły talent stylizując między innymi Wiolę.

Wiola, to kobieta, która doskonale wie, czego chce. Czuje swoją moc, wie, że ma talent do stylizowania. Dlatego przyjechała do nas już w pełni świadoma tego, co zamierza zrobić ze swoim życiem zawodowym. Będzie osobistą stylistką i to jedyną w swoim rodzaju! Wiola ma dar słuchania, mówienia i naturalne wyczucie stylu. Jej pierwszą wypowiedź na żywo możecie zobaczyć na naszym fanpage tutaj. Pomimo stresu świetnie dała sobie radę, a jej stylizacje były wyjątkowe. Doskonale rozumie jak budować proporcje sylwetki i wie, że kolor ma ogromne znaczenie. Czuje styl, trendy i wie, że najważniejsze jest to, aby kobieta która się do niej zgłasza, czuła się piękna i wyjątkowa.

Asia ubrana przez Wiolę, to nasz kolejny skarb. Niezwykle wrażliwa, empatyczna i pełna pięknych wartości kobieta. Przyjechała do nas z drugiego końca Polski po to, aby się szkolić i zacząć pracę w wymarzonym zawodzie, czyli jako osobista stylistka. Piękna, kochająca ludzi i pragnąca pomagać innym. Wie, że jej talenty to dar od Boga, który czeka razem z nami aż pokaże je światu.

Także Asiu – świat, kobiety, my, czekamy aż pokażesz swój talent i serce nam wszystkim. Nie czekaj na lepszy czas. On test TERAZ!

Ania ubrana przez Kasię, pokazuje niezwykły talent Kasi i podkreśla piękną urodę Ani.

Ania to idealna klepsydra w dodatku w kolorach chłodnej zimy. Ale Ania wcale nie jest chłodna, wręcz przeciwnie! Ania to niezwykła dziewczyna, wrażliwa i delikatna. Ma serce przepełnione miłością i dobrocią. Dlatego klientki, które trafią do Ani, to wyjątkowe szczęściary. Otrzymają od Ani profesjonalną wiedzę, merytoryczne wsparcie ale też życzliwość. Aniu dziękujemy, że wybrałaś naszą szkołę i sprawiłaś, że kolejne nasze szkolenie było po prostu fantastyczne!

Na zdjęciu znów Ania, ale tym razem ubrana przez Ewę, ostatnią naszą kursantkę. Ewa to profesjonalistka, którą mieliśmy już szansę poznać wcześniej podczas otwarcia butiku naszej wyjątkowej kursantki Sylwii Wojtery, Fashion Look w Radzyminie. Ewa dobrała kolor sukienki wręcz idealnie ale poradziła sobie również z fasonem. Bo jeśli zamykamy sylwetkę Marilyn Monroe tuż pod szują, to musimy dodać jej objętości również w dolnej części stylizacji, aby nie zaburzyć już idealnych proporcji tej sylwetki. W drugiej stylizacji Ewa postawiła na delikatny róż, bo doskonale wie, że chłodna zima może pożyczać delikatniejsze barwy od lata, które również pięknie się sprawdzą o tej porze roku.

Ewa miała również za zadanie ubrać naszą prowadzącą Justynę, założycielkę szkoły dla stylistek New Style Academy. Początkowo Ewa odczuła stres przed tym wyzwaniem ale na szczęście potrafiła sobie przypomnieć słowa Justyny, która zawsze powtarza – jestem jedną z Was i poszła za głosem serca tworząc stylizacje z których Justyna teraz korzysta na co dzień!

Wielkie brawa dla Ewy i jej talentu! Wielkie brawa dla wszystkich naszych wspaniałych kursantek!

Jeśli i Ty chcesz spełnić swoje marzenie, to zapraszamy na szkolenie stacjonarne już jesienią a jeśli nie chcesz czekać, to skorzystaj z naszych wspaniałych kursów online już teraz!

New Style Academy

Międzynarodowa Szkoła Kreatorek wizerunku i Osobistych Stylistek