Koło ratunkowe na kolejną falę – masz je?

szkoła stylistek

Ostatni czas pokazał nam bardzo wyraźnie, że świat może nas bardzo zaskoczyć. Wiele naszych kursantek wyciągnęło wnioski i przygotowało się na ewentualność powtórzenia się takiej sytuacji.

Nasza szkoła stylistek już od kilku lat ma w swojej ofercie kursy online oraz branżowe ebooki. Dzięki temu mogliśmy nadal działać nawet jeśli szkolenia stacjonarne nie mogły się odbyć. Utrzymaliśmy płynność finansową i nadal możemy rozwijać naszą szkołę. Nie ulega jednak wątpliwości, że nasze podejście do przyszłości uległo modyfikacji.

Wierzymy, że trzeba obserwować świat i myśleć szeroko. Być otwartym i gotowym na szybkie zmiany. Dlatego dziś zadajemy Tobie to pytanie – czy masz koło ratunkowe? Czy jeśli sytuacja się powtórzy, to będziesz nadal mogła rozwijać swój biznes?

Jakie są możliwości i co mamy na myśli mówiąc koło ratunkowe?

Jeśli pracujesz jako osobista stylistka to wiesz, że w obliczu zamknięcia i restrykcji większość z nas musiała zostać w domu. Po jakimś czasie przeglądy szaf i konsultacje stylistyczne mogły się odbyć, ale wszelkie imprezy, wspólne zakupy czy sesje zdjęciowe były wstrzymane.

W takiej sytuacji warto pomyśleć o produktach online, które możesz sprzedawać na całym świecie. Mogą to być ebooki, kursy online czy zamknięte grupy wsparcia. Dzięki nim nadal będziesz mogła działać, zarabiac i rozwijać swoją firmę. Zobaczysz też jakie to niesamowite mieć klientki z całego świata, bo docierasz do kobiet nie tylko w swoim mieście czy w Polsce, ale do Polek mieszkających w Europie jak również na innych kontynentach.

Nie ma na co czekać, trzeba działać!

New Style Academy

Międzynarodowa Szkoła Kreatorek wizerunku i Osobistych Stylistek