Korepetycje dla stylistek – wybierz coś dla siebie

szkoła stylistek

Doskonale znam stres przed spotkaniem z pierwszą klientką. Pamiętam swoje własne pierwsze spotkanie w Galerii Mokotów i swój drżący głos. Zakupy z Anią spędzały mi sen z powiek. Gdy jechałam na pierwszy przegląd szafy, to ręce mi się trzęsły, bałam się bardzo i wątpiłam w to, czy sobie poradzę.

Dlatego dziś stworzyliśmy ofertę dla wszystkich stylistek, które mają podobne odczucia. Nie czują się pewnie ze względu na fakt tego „pierwszego razu”. Mimo, że najczęściej są świetnie przygotowane, utalentowane, to jednak zacząć jest bardzo trudno.

Dlatego już dziś możesz zapisać się na korepetycje z nami, których najbardziej potrzebujesz.

Konsultacje dla stylistek

Konsultacje dla stylistek czyli 100 pytań do… na temat naszego zawodu.
Bardzo często dzieje się tak, że szkolenie się kończy, zaczynasz działać i pojawia się mnóstwo pytań, wątpliwości i strach. Mamy dla Ciebie rozwiązanie!

Bez względu na to, gdzie mieszkasz, możesz zadać nam pytania. Najlepiej spisz je wszystkie na kartce, bo podczas spotkania na pewno pojawią się jeszcze nowe. Jeśli możesz przyjechać, to zapraszamy Cię do Warszawy na spotkanie przy kawie. Jeśli przyjazd nie jest możliwy, to widzimy się na skype.

Cena usługi: 300pln/h

Napisz do nas i ustalmy termin spotkania: contact@newstyleacademy.com

Królowa Personal Shopping’u – praktyka pod okiem mentorki

Strach przed pierwszą klientką bywa paraliżujący. Dlatego zanim ruszysz, to pierwsze kroki możesz postawić z nami, pod okiem doświadczonej stylistki.
Przyprowadź swoją klientkę, a my poprowadzimy Cię przez to pierwsze spotkanie niczym za rękę. Jeśli nie masz chętnej, to my ją dla Ciebie znajdziemy.
Zaczniemy od wspólnej kawy i pokażemy Ci sposób, w jaki warto rozmawiać z klientką. Razem dokonamy analizy sylwetki i typu kolorystycznego a potem ruszymy na wspólne zakupy.

Cena usługi: 700pln (do 4h)

Napisz do nas i wspólnie wybierzmy termin spotkania: contact@newstyleacademy.com

Przegląd szafy nie taki straszny – korepetycje dla stylistek (praktyka)

Pierwszy przegląd szafy często spędza sen z powiek nawet świetnie wykwalifikowanym stylistkom. Dlatego my mamy dla Ciebie propozycję, dzięki której pod okiem doświadczonej stylistki, będziesz mogła wszystkiego nauczyć się w praktyce.
My organizujemy dla Ciebie klientką z szafą pełną ubrań, a Ty przyjeżdżasz i uczysz się w praktyce.
Zaczynamy od kawy i wspólnego poznania klientki. Przechodzimy przez diagnozę sylwetki oraz określenie typu kolorystycznego. Następnie bierzemy się za szafę i porządki w niej.

To wyjątkowy czas dla Ciebie w którym uczysz się i zadajesz pytania jakie tylko przychodzą Ci do głowy. Po całym dniu nauki przekonasz się, że przegląd szafy wcale nie jest taki straszny . Jest wspaniały!

Cena usługi: 950pln (do 6h)

Napisz do nas i wspólnie wybierzmy termin spotkania: contact@newstyleacademy.com

Czy już wiesz w którym z obszarów potrzebujesz naszego wsparcia?

Zastanów się i koniecznie do nas napisz.

Uściski!

Justyna Krawczyk

Style Coach

wraz z zespołem New Style Academy

Międzynarodowa Szkoła Kreatorek wizerunku i Osobistych Stylistek