Czy Ty możesz zostać Osobistą Stylistką?

szkoła stylistek

Nie wiem czy wiesz, czy widziałaś, ale na naszym fanpage pojawił się film, gdzie na żywo założycielka szkoły Justyna Krawczyk odpowiadała na to pytanie. Możesz obejrzeć film tutaj. Ważne jest dla nas to, aby ten przekaz był jasny i klarowny dlatego zaczęliśmy te spotkania z Wami na żywo. Jeśli masz jakiekolwiek pytania, to śmiało do nas pisz, komentuj, a my chętnie odpowiemy na Twoje pytania.

Dla nas jest pewne, że to pytanie jest do Ciebie. Tak, do Ciebie Kochana.

Czy chcesz zostać osobistą stylistką?

Czy chcesz pracować w tym zawodzie?

Czy to jest coś, co chciałabyś robić z całego serca?

Bardzo często po zakończonym szkoleniu dostajemy pytania: czy mam się tym zająć, czy się do tego nadaję, czy mam talent?

My jako szkoła stylistek możemy odpowiadać i pokazywać to, co widzimy. Ale odpowiedź na pytanie – czy mam się tym zająć należy do Ciebie.

Zobacz nasze szkolenie online >>>tutaj >>> i zapisz się jeszcze dzisiaj.

Nie dajemy sobie prawa do tego, aby komukolwiek odbierać marzenia. Spotykamy się na dwa dni, czasem na więcej jeśli nasze kursantki decydują się również na szkolenie master. Poznajemy się jeszcze lepiej, jeśli nasze kursantki postanawiają zostać z nami w Elitarnym Klubie Stylistek EX. Ale to wciąż mało, aby za kogokolwiek podejmować decyzję. I zawsze będzie za mało, bo to nie my podejmujemy tę decyzję tylko Ty Kochana.

Więc pytanie jest jedno: jak bardzo zależy Ci na tym, aby zostać osobistą stylistką, jak bardzo marzysz o tym, aby ubierać innych, kreować wizerunek, robić przeglądy szaf, prowadzić szkolenia i żyć tym, co kochasz?

Być może dopiero się zastanawiasz, albo dopiero zaczynasz ale na pewno przyda Ci się wiedza z zakresu pracy stylistki, co zrobić, aby odnieść sukces. To historia i podpowiedzi założycielki naszej szkoły Justyny Krawczyk, która ma za sobą setki klientek, niezliczoną ilość szkoleń i ogromne doświadczenie. Warto przeczytać ebooka jej autorstwa, którego znajdziesz tutaj.

Czekamy na Twoje pytania!

Pisz śmiało.

Uściski,

New Style Academy


Międzynarodowa Szkoła Kreatorek wizerunku i Osobistych Stylistek