Masz w życiu to, na co się odważysz

szkoła stylistek

Strach się przydaje w życiu. Ostrzega nas przed niebezpieczeństwem, zagrożeniem i złymi decyzjami. Jednak w wielu przypadkach po prostu hamuje nas w realizowaniu marzeń i odbiera odwagę, aby żyć po swojemu. Tak jak każda z nas chce. 

W naszej szkole stylistek poznaliśmy już setki kobiet, które brały udział w szkoleniu „Zostań Osobistą Stylistką„. Wiele z nich mówiło, że o szkoleniu tym marzyło od kilku miesięcy, a nawet od kilku lat. Jednak był ktoś, kto nie pozwalał przyjść, podpowiadał, że to może nie najlepszy pomysł. Był to strach. Bo serce wiedziało i mówiło: idź, spróbuj, przecież marzysz o tym, ale strach znajdywał wciąż to nowe argumenty, aby spowolnić tę decyzję. 

Znasz historię założycielki naszej szkoły stylistek New Style Academy? Justyna Krawczyk kilka lat temu postanowiła rozstać się na dobre z korporacją i zacząć robić to, co kocha. Została licencjonowaną Style Coach, otworzyła swoją firmę Jak Być Szczęśliwą Kobietą, a następnie stworzyła tę szkołę dla Ciebie. Po to, abyś i Ty mogła robić w życiu to, co kochasz. Justyna jest też autorką książek dla kobiet, ebooków, a przede wszystkim dowodem na to, że można słuchać swojego serca i robić w życiu to, co kochamy. Jak mówi: Jestem zwykłą kobietą, jedną z Was, więc jeśli ja mogłam się odważyć, to Ty też możesz

Pytanie czy chcesz? Bo już przecież wiesz, że masz w życiu to, na co się odważysz.

New Style Academy

Międzynarodowa Szkoła Kreatorek wizerunku i Osobistych Stylistek