Motywy zwierzęce, które nie chcą wyjść z mody

szkoła stylistek

Nie chcą, bo nie mogą. Pokochałyśmy je wszystkie i nie mamy najmniejszej ochoty na to, aby wychodziły z mody. Są stylowe i z pazurem jak na zwierzęce motywy przystało. Idealnie się sprawdzają zarówno w miesiącach ciepłych jak i tych zimniejszych. Co powinno znaleźć się w naszej szafie? Oto garść gotowych podpowiedzi!

Mimo, że pracuję jako osobista stylistka, to nie jestem fanką kupowania modnych ubrań na potęgę. Jeśli jednak zdarzyło Ci się wydać fortunę na ubrania w zwierzęce wzory, to mam dla Ciebie dobrą wiadomość. I w tym sezonie jesień-zima 2018/2019 będziesz je nosić z dumą.

Możesz pójść na całość i postawić na płaszcz, narzutę bądź sweter w zwierzęce wzory. Cokolwiek będziesz miała pod spodem, to na wierzchu zawsze będziesz miała hit sezonu.

Darja Barannik podczas tygodnia mody w Kopenhadze (Fot. Christian Vierig, Getty Images)

Możesz też postawić na dodatek z tym motywem, aby zasygnalizować, że wiesz, co jest modne. Jeśli wybierzesz jedynie akcent, to najprawdopodobniej nie wydasz fortuny. No chyba, że będzie to torebka od Prady czy buty od Manolo Blahnika.

Pinterest

Możesz zajrzeć do sieciówek i wybrać kilka elementów garderoby z tym motywem. Możesz się zdecydować na dodatek w postaci butów, który fantastycznie ożywi nawet prostą i klasyczna stylizację. Albo możesz pójść na całość i zamienić się panterę. Cętkowy total look z całą pewnością nie umknie uwadze nikomu.

Zara

Skoro ten motyw zostaje z nami na zawsze, a na to wygląda, to pamiętaj o jakości.  Nawet jeśli wybierzesz jedynie top czy pasek, to warto, aby jego wykonanie było staranne. To zawsze się sprawdza i podnosi klasę Twojego wyglądu. A to przecież o to w tym wszystkim chodzi. Żeby świetnie wyglądać i tym samym jeszcze lepiej się czuć.

Uściski,

Justyna Krawczyk

Style Coach

Międzynarodowa Szkoła Kreatorek wizerunku i Osobistych Stylistek