Najgorętsze trendy jesień zima 2018/2019

wsryl

Przyszedł wrzesień i choć pogoda wciąż nas rozpieszcza, to zaczynamy już myśleć o nadchodzącej jesieni.

Co będzie modne, co nosić a czego unikać? Jesteście ciekawi? To zapraszam.

Mój numer jeden, to absolutnie elektryzujący kolor, który zawładnął pokazy mody na całym świecie. Palona żółć, to zgaszone i orientalne słońce, które będzie nas rozświetlać tej jesieni. Wskazane raczej dla ciepłego, jesiennego typu urody szczególnie w wydaniu total look.

Reserved

Zwierzęce motywy nie wychodzą z mody już od kilku sezonów. Pokochały go niemalże wszystkie kobiety, które lubią odważne stylizacje. Warto jednak z nim uważać, bo to motyw szalenie drapieżny. Jeśli nie jesteśmy do niego przekonane lub obawiamy się zbyt dużej ekstrawagancji, to warto postawić na dodatek chociażby w postaci paska czy apaszki.

Zara

Nasza Szkoła Stylistek „New Style Academy” wypuszcza w świat przyszłe Osobiste Stylistki, które pragną pracować w tym zawodzie. Każda z nich wie jak działa na kobiety czerwień. Dodaje nam energii, odwagi i pewności siebie. Co więcej w czerwieni dobrze jest każdej kobiecie, pod warunkiem, że wybierze odpowiedni odcień tego magicznego koloru. Także i w tym sezonie czerwień jest szalenie modna, szczególnie ta mocna, wyrazista, elektryzująca.

COS

Niektóre trendy uwielbiają powracać. Tak też jest z kratką, która niegdyś uznawana za zachowawczą i staroświecką, przemienia się z sexy trend. A to za sprawą kolorów i odważnych połączeń. Teraz kratkę będziemy nosić w kolorach niebieskich, pomarańczowych, zielonych a nawet fioletowych.

fot: FREE/polki.pl

Ostatnia propozycja, to propozycja dla odważnych. Futurystyczne, błyszczące srebro. Ale nie na dłoni a w ubiorze. Błyszczące i mieniące się stroje już nie są zarezerwowane jedynie na wieczór. Będziemy mogli nosić je również w ciągu dnia.

fot: FREE/polki.pl

To który z trendów wybierasz dla siebie?

Uściski,

Justyna Krawczyk

Style Coach

Międzynarodowa Szkoła Kreatorek wizerunku i Osobistych Stylistek