Narzędzia do promocji biznesu z których warto (musisz) korzystać

szkoła stylistek

Jest wiele możliwości promocji swoich usług. Warto, abyś o nich pomyślała jako osobista stylistka, która przecież chce odnieść sukces. 103 pomysły na lepszą promocję biznesu opisujemy w naszym topowym ebooku „Biznesowe strony piękna” a dziś podpowiadamy Ci 6 narzędzi, które się sprawdzają, które uważamy za podstawowe w każdym biznesie. 

Podczas naszych szkoleń dla personal shopper, stylistek, które myślą na poważnie o tym zawodzie, mówimy i podkreślamy, że myślenie biznesowe jest konieczne jeśli chcemy, aby nasza firma się rozwijała i przynosiła poza satysfakcją korzyści również finansowe.

Nasza szkoła stylistek jest za tym, aby absolutnie spełniać marzenia i żyć po swojemu, wspiera każdą z Was, a dziś podpowiada z jakich narzędzi korzystać, aby osiągnąć sukces.

Oto lista 6 podstawowych narzędzi do promocji biznesu:

  1. Strona internetowa czyli Twoje miejsce w sieci. Musisz je mieć, abyś była widoczna i aby można było Cię łatwo odnaleźć w sieci. Pamiętaj, aby Twoja strona była przystosowana do urządzeń mobilnych. W dzisiejszej rzeczywistości to podstawa.
  2. Blog z poradami, których możesz udzielać swoim czytelnikom. To dzięki niemu będziesz się pozycjonować w sieci, ale też Twoi potencjalni klienci będą mogli Cię poznać. 
  3. Filmy wideo (bo niektórzy wolą oglądać i słuchać zamiast czytać) w postaci transmisji live lub swojego kanału na YouTube. To wspaniała możliwość nawiązywania relacji już na poziomie kontaktu online. Nie tylko wiadomo już co myślisz, ale też jak wyglądasz, jak mówisz. A jeśli nie wiesz o czym mówić, to koniecznie posłuchaj naszych podpowiedzi tutaj.
  4. Social media opanowały dzisiejszy świat. Skoro tam właśnie możesz znaleźć swoich klientów, to warto zadbać o swój fanpage czy Instagram. Dziel się swoimi stylizacjami, poradami i nawiązuj kontakty, rozpoczynaj ciekawe dyskusje, a wkrótce zobaczysz jak to się przełoży na Twój biznes. 
  5. Newsletter czyli budowanie bazy mailingowej. Jeśli słuchałaś naszego live na ten temat, to już wiesz dlaczego to jest takie ważne narzędzie z którego powinna korzystać każda stylistka. 
  6. Wizytówka w Google Moja Firma czyli kolejne miejsce w sieci, które daje znać, że jesteś. Pokazuje gdzie znajduje się Twoja firma, czym dokładnie się zajmujesz oraz opinie Twoich klientów. 

Także planuj, działaj i korzystaj z narzędzi, które przybliżają Cię do celu!

Powodzenia,

New Style Academy

Międzynarodowa Szkoła Kreatorek wizerunku i Osobistych Stylistek