Nasz przewodnik po markach modowych – dlaczego jest tak wyjątkowy

szkoła stylistek

Za nami już trzecia edycja stylowego i szalenie kobiecego (e)Przewodnika po markach modowych. Jesteśmy bardzo dumni z każdej edycji, ale ta jest wyjątkowa. Stało się tak za sprawą pięknego dodatku, którym jest część dotycząca tego, co robi dodatkowy, zmysłowy klimat w naszych wnętrzach. Są to świece, pachnące mydła i naturalne zapachy. Wśród twórczyń wybraliśmy te naprawdę wyjątkowe.

Jeśli jeszcze nie widziałaś tej edycji Przewodnika, to koniecznie pobierz go teraz >>>tutaj.

Zdradzimy, że znajdziesz w nim między innymi te piękne i wyjątkowe świece od ArtFiori.

Dlaczego nasz stylowy (e)Przewodnik jest tak bardzo wyjątkowy?

Do każdej edycji zapraszamy wspaniałe marki, które znamy lub przyglądamy się im osobiście. Nikt nie jest z nami „przypadkiem”. Za każdym wyborem stoją wartości i chęć podzielenia się z innymi czymś naprawdę wyjątkowym.

Do naszego Przewodnika zapraszamy:

  • tylko polskie marki
  • kobiety, które tworzą z miłością i pasją
  • ludzi, którzy oprócz produktu wnoszą piękno do naszego życia
  • stawiają na jakość i wyjątkowość
  • tworzą z pasji i miłości do piękna

Jeśli chcesz, aby Twoja marka znalazła się w kolejnej edycji naszego (e)Przewodnika, to koniecznie do nas napisz (contact@newstyleacademy.com). Rozpatrzymy Twoje zgłoszenie i mamy nadzieję, że dołączysz do grona wyjątkowych i pięknych marek. Liczy się pasja, oryginalność, zaangażowanie, jakość i chęć zmieniania świata na lepszy tym, co robisz.

W trzeciej edycji naszego (e)Przewodnika znalazła się między innymi Magda, nasza kursantka, która wkrótce po ukończeniu szkolenia stacjonarnego „Zostań Osobistą Stylistką” spełniła swoje ogromne marzenie i otworzyła piękny butik z ubraniami dla kobiet. Poznaliśmy Magdę osobiście i wiemy, że jest wyjątkową i wspaniałą kobietą. Do swojego butiku Madame Madeline zaprasza po piękne, jakościowe i kolorowe ubrania. Ale nie tylko! Magda po naszym szkoleniu dobierze wszystkim paniom właściwe fasony zgodne z sylwetką i kolory bazując na wiedzy z analizy kolorystycznej. Zupełnie za darmo obdarzy też każdą kobietę dobrą energią i wspierającym słowem.

Czy już rozumiesz kogo zapraszamy do naszego (e)Przewodnika?

Nasza szkoła stylistek działa już od kilku lat. Poznajemy wspaniałe kobiety, nasze kursantki, na szkoleniach stacjonarnych, ale również na tych online. W świecie mody poruszamy się swobodnie, ale też z nieustającą ciekawością. Bo kobiet twórczych, pomysłowych, pracowitych i wielkim talentem jest naprawdę dużo. Do takich należy Agnieszka, projektantka i właścicielka marki Aga Sova Art. Ta niezwykle ciepła i piękna kobieta tworzy dodatki, dzięki którym każda stylizacja będzie inna, ciekawa, wyjątkowa. Jej piękne, ręcznie malowane chusty kochają kobiety na całym świecie, nie tylko za sprawą pięknego dodatku, ale też za sprawą jej samej. Agnieszka jest niesamowita, ciepła i cudowna. Zresztą posłuchaj jej >>>tutaj i sama się przekonaj.

Bez biżuterii nasz Przewodnik nie byłby kompletny. Jest niezwykły również za sprawą marki iIIi. Każda kobieta kocha biżuterię i każda może wybrać coś dla siebie w tym niezwykłym miejscu. My jesteśmy zakochani i polecamy tę markę każdej z Was.

Pięknego dnia!

New Style Academy

Międzynarodowa Szkoła Kreatorek wizerunku i Osobistych Stylistek