Nasze top trendy na wiosnę – lato 2019

szkoła stylistek

W trendach można się pogubić. Odnoszę wrażenie, że wszystko jest modne i nic. Jest jednak kilka trendów, które stają się wyraźne, bardziej zauważalne niż cała reszta. Oto one:

KAPELUSZE

Chyba nie jestem ich zwolenniczką. Jest w nich coś, co za bardzo przykuwa uwagę. O tak! Dokładnie o to mi chodzi. Gdy widzę kobietę w kapeluszu, to najpierw widzę kapelusz, a nie ową kobietę. I to mi nie pasuje. Najpierw chcę widzieć osobę, a nie kapelusz czy cokolwiek innego. Jeśli Ty jesteś innego zdania, to śmiało planuj nowy zakup, bo nadchodzącej wiosny możesz poszaleć z tego typu okryciem głowy.

VERYVOGA

GARNITURY

Szczególnie te w wyraźnych kolorach. Coraz częściej firmy zgadzają się na łagodniejszą wersję biznesowego dress codu, więc garnitur w odważnym kolorze w pracy, to świetna odmiana w biznesowym świecie.

Osobiście uwielbiam garnitury, najbardziej w wersji sportowej z trampkami.

Zara

A teraz czas na największy trend sezonu:

BĄDŹ SOBĄ I UWIERZ W SIEBIE

Kochana, o trendach mogłabym jeszcze długo pisać. Że modna jest kratka i duże wzory. Jestem Style Coachem, osobistą stylistką i life coachem w jednym. Jednak ubrania, to dla mnie za mało. Dla mnie liczysz się Ty i fakt, czy wierzysz w to, że jesteś WSPANIAŁA? Ubrania mogą dodać Ci wiary w siebie, mogą sprawić, że poczujesz się lepiej. Ale na jak długo?

No właśnie.

Wiem, że to nie jest łatwe. Ale może dziś postawisz ten pierwszy krok i uwierzysz w siebie choć trochę?

Jak?

Tak, wiem, to jest proces. Zacznij więc od odpowiedzi na pytanie: co ja lubię i jak chcę się ubierać?

I zrób to. Bez względu na trendy, bez względu na to, co mówią inni. Przecież Ty wiesz Kochana, co jest dla Ciebie dobre, tylko jeszcze nie umiesz siebie słuchać. Zatrzymaj się na chwilę i posłuchaj, co podpowiada Ci intuicja.

Ściskam,

Justyna Krawczyk

Style Coach

Międzynarodowa Szkoła Kreatorek wizerunku i Osobistych Stylistek