Opinie z których jesteśmy dumni

szkoła stylistek

W każde nasze szklenie wkładamy serce, wiedzę i doświadczenie. To na czym nam zależy, to nie tylko wiedza na najwyższym poziomie, ale też zmotywowanie do działania wszystkich naszych kursantek. Założycielka i właścicielka naszej szkoły stylistek New Style Academy Justyna Krawczyk jest absolwentką jednej z najbardziej prestiżowych szkół na świecie Style Coaching Institute w Londynie. Oprócz wykształcenia na najwyższym poziomie jest też praktykiem i ma za sobą setki klientek indywidualnych, przeglądów szaf oraz szkoleń. Poza wiedzą i doświadczeniem daje innym też „skrzydła”, bo sama kilka lat temu uwierzyła, że może zmienić swoje życie i zacząć robić to, co naprawdę kocha. Otworzyła swoją firmę Jak Być Szczęśliwą Kobietą którą do dziś z powodzeniem rozwija.

Wiola Malawska, współzałożycielka szkoły jest specjalistką w dziedzinie marketingu oraz sprzedaży. Prowadzi część szkolenia, która dotyczy tak ważnych tematów jak: docieranie do klienta, marketing, komunikacja, social media oraz sprzedaż. Ma wieloletnie doświadczenie w budowaniu strategii dla innych marek, wspiera w rozwoju start-upy, z sukcesem prowadzi swoją agencję kreatywną IP Medio.

Te dwie kobiety stworzyły tę niezwykłą szkołę i mają jeden cel i misję: uczyć, dzielić się doświadczeniem i wspierać wszystkie kobiety, które chcą żyć po swojemu, chcą robić to, co kochają.

Te opinie, to potwierdzenie tego, że można robić to, co się kocha i zarażać tą wiarą innych.

Więc jeśli szukasz najlepszego szkolenia i chodzi Ci po głowie zawód marzeń czyli – osobista stylistka, to właśnie znalazłaś najlepsze miejsce i fantastyczną szkołę. Sprawdź najbliższe terminy szkoleń stacjonarnych tutaj lub kup już dzisiaj swoje szkolenie online.

New Style Academy

Międzynarodowa Szkoła Kreatorek wizerunku i Osobistych Stylistek