Pierwsze spotkanie Elitarnego Klubu Stylistek EX – czyli cuda na ziemi

szkoła stylistek

No bo inaczej nie mogę tego nazwać. Przyjechały Kobiety, Stylistki z całej Polski. Bo chciały się czegoś dowiedzieć, nauczyć ale przede wszystkim podzielić się sobą. I to jest CUD. Każda inna, każda wyjątkowa, bez względu na to, czy dopiero zaczyna czy jest już daleko na swojej drodze. Przyjechały po to, aby się spotkać, aby zrobić coś fajnego, przyjemnego, wartościowego. Bez względu na to, ile kilometrów musiały pokonać. Po prostu postanowiły przyjechać i dać z siebie to, co najlepsze.

Kto był z nami?

Magdalena Olbryś Jest dla nas przykładem dziewczyny, która działa i stawia bardzo przemyślane kroki. Jej doświadczenie i kontakty, które sobie sama wyrobiła, to ogromna wartość. Doskonale wie, czego chce i wie jak się tam dostać. No i podejmuje odważne decyzje do których długo nie trzeba jej namawiać

Monika Woldan-Krążek To Kobieta na której dobry humor można zawsze liczyć energia, otwartość i serdeczność – bardzo potrzebujemy takiego wsparcia. Od Moniki zawsze można usłyszeć coś miłego, do tego Monika potrafi nawiązywać relacje z ogromną łatwością dlatego spotkania w MoniQ Style tak świetnie rozwija. Monika kręci wspaniałe vlogi i idzie do przodu jak burza!

Marzka Szabla to Stylistka, która pracuje na swoją przyszłość będąc jeszcze na etacie. Nie raz zmęczona po pracy a jednak znajduje siłę na swoje marzenia. Wielki szacunek Marzenka do tego ma wielki urok i ciepło, który jest niesamowitym atutem. Marzena swoje talenty i możliwości może rozwijać na wielu płaszczyznach, takich jak współpraca ze spa, salonami urody, butikami modowymi i innymi. Klientki zapewne będą nią oczarowane.

Mał Gosia Małgosia to Kobieta delikatna a jakże odważna. Podziwiam za odwagę i branie życia w swoje ręce. Małgosia jako młodziutka dziewczyna otwierała swoje butiki, a teraz podbija świat organizując pokazy mody i rewelacyjne warsztaty. Kochana możesz góry przenosić a my czerpiemy od Ciebie inspirację. Brawo

Liliana Wach Lilka to Kobieta, która postawiła na siebie. Na swój rozwój, wiedzę i budowanie wiary we własne możliwości. I czasem żal mi, że widzę się z Wami tak rzadko ale może ten czas jest potrzebny do tego, aby zobaczyć jakie robicie postępy. Liliana idzie do przodu jak burza. Pewna siebie, mądra i wartościowa Kobieta. Tylko tak dalej!

Anna Szyszko Ania urzekła nas swoja klasą, czarem i subtelnością. Dobroć bije od Ani niesamowicie. Jest cudowną i piękna Kobietą z wielkim sercem na dłoni. Aniu, mam nadzieję, że dostrzegłaś swoje dodatkowe atuty, których być może wcześniej nie widziałaś? Ania ma za sobą doświadczenie w roli modelki w której sprawdziła się doskonale. Do tego jest swoją najlepszą wizytówką i inspiracją dla wielu kobiet. Co przed Tobą Aniu? Warsztaty stylu w domu kultury? A może szkolenia z dress codu w takich instytucjach w jakiej obecnie pracujesz? Może zostaniesz trenerem wewnętrznym? Radykalne zmiany i cięcia nie są zawsze konieczne, nie zawsze możliwe. Najważniejsze, aby były w zgodzie z Tobą Kochana. Małymi krokami…

Wioleta Malawska której niestety nie ma na zdjęciu ale jest z  nami zawsze w sercach, a po spotkaniu jeszcze bardziej ją zapamiętamy. Od Ciebie Wiolu zawsze można liczyć na dobre i merytoryczne wskazówki a do tego jeszcze wczoraj stałaś się naszym Tony Robbins Zmotywowałaś, wsparłaś dobrym słowem, świetną wskazówką każdą z nas a Madzię tak, że natychmiast zaczęła zmieniać swoje życie zanim jeszcze wróciła do domu.

O CZYM ROZMAWIAŁYŚMY?

Omawiałyśmy to, w jakim miejscu każda z nas obecnie jest. Z czym ma kłopoty, czego nie udało się zdrożyć w życie. Co zrobić, aby się udało, od czego zacząć i jak sięgać po marzenia. Jeśli i Ty jesteś Stylistką, działającą bądź jeszcze nie i szukasz inspiracji i motywacji do działania, to możesz zawsze do nas dołączyć TUTAJ>>>

Do dziś słyszę słowa Moniki, która powiedziała” „Lepiej z błędem zacząć, niż perfekcyjnie zwlekać”. Te słowa mają ogromną moc!

Myślę też o tym, jak często myślimy, że nie damy rady, że nic nam się nie uda…i o tym dlaczego jest to łatwiejsze niż pomyślenie o tym, że jesteśmy wspaniałe i świat stoi przed nami otworem?

Od czego zacząć?

Jak słuchać siebie?

Jak się nie poddać?

Skąd czerpać inspirację?

Jak rozwijać swój biznes?

Na te i na wiele innych pytań odpowiadałyśmy sobie podczas spotkania. Niby tylko pięć wspólnie spędzonych godzin a mam wrażenie, że każda z nas łącznie ze mną przenosi się w inny wymiar. Wymiar spełniania marzeń i lepszej rzeczywistości.

Za wszystkie nasze Kursantki trzymam bardzo mocno kciuki

Justyna Krawczyk

Style Coach

New Style Academy

 

Międzynarodowa Szkoła Kreatorek wizerunku i Osobistych Stylistek