Pomysł na biznes, który uskrzydla innych

szkoła stylistek

Zastanawiałaś się nad tym jaką misję ma Twoja firma? Jaką misję masz Ty, co chcesz wartościowego dać innym? Jak zmieni się życie innych osób, dzięki współpracy z Tobą?

To bardzo ważna część nie tylko w biznesie, ale też w życiu. Bo zupełnie inaczej prowadzi się biznes, kreuje się swoją firmę jeśli jest ona zgodna z naszymi wartościami.

Naszą misją jest dawanie innym skrzydeł, pomaganie w realizacji marzeń każdej z kobiet, która pragnie zostać osobistą stylistką. Wspieranie, edukowanie i dawanie wiary w to, że można spełniać marzenia. Nasza szkoła stylistek powstała z miłości do życia i chęci przeżycia nie tylko jego długość, ale też szerokość. Zobacz wszystkie nasze 9 powodów dlaczego to robimy.

Na nasze szkolenia dla stylistek i personal shopperek przyjeżdżają kobiety z całej Polski i ze świata. Większości z nich zależy na tym, aby stworzyć biznes, który będzie częścią ich życia. Ważny i wartościowy dla nich samych ale też dla innych. Okazuje się, że kobiet z misją dawania większej wartości jest dużo więcej.

W ostatnim odcinku naszego programu „Twój Styl, Twoje Życie” gościliśmy niezwykłą kobietę – Agnieszkę Gąsiorek, właścicielkę marki Abi Wings, która za pomocą biżuterii chce przypominać kobietom, że są ważne, wartościowe i piękne. Ten niezwykły wywiad możesz obejrzeć tutaj.

W naszym projekcie gościliśmy wiele wspaniałych kobiet. Nie sposób tu również nie wspomnieć o projektantce Justynie Sumis, założycielce marki Nun.Mi, która skrzydłami ozdabia swoje bluzki po to, aby przypominać kobietom, że mogą wszystko.

Każda osobista stylistka również może mieć misję i większy sens kreowania wizerunku nie tylko kobiet, ale też mężczyzn. Bo każdy z nas potrzebuje siły, mocy i wiary w to, że jesteśmy wyjątkowi. Dlatego bardzo wierzymy w to, że zawód osobistej stylistki, to dużo więcej niż tylko ubieranie, przeglądy szaf i wspólne zakupy. To kreowanie stylu, który wpływa na nasze codzienne samopoczucie i sprawia, że czujemy się dobrze, pięknie, wyjątkowo.

Dlatego warto pomyśleć o tym, co tak naprawdę sprawia, że chcesz zostać stylistką. Być może stoi za tym jakaś ważna misja?

Być może to sprawi, że osiągnięcie sukcesu o jakim marzysz, będzie dużo łatwiejsze i spójne z Twoimi wartościami.

Justyna Krawczyk

New Style Academy

Międzynarodowa Szkoła Kreatorek wizerunku i Osobistych Stylistek