Pomysł na biznes, to nie wszystko. Ważny jest też dobry plan!

szkoła stylistek

Zacznij dzień z gotowym planem – mówi wielu mówców motywacyjnych i trenerów sprzedaży.

Ja zgadzam się z tymi słowami i dodam więcej – każdy nowy biznes, cel, marzenie, powinien mieć konkretny plan wykonania.

Pamiętam doskonale swoje początki. To było siedem lat temu. Porzuciłam karierę w korporacji na rzecz marzenia o własnym biznesie.

Wiedziałam doskonale co chcę robić, miałam określoną grupę docelową, nazwę firmy, stronę, wykupione pozycjonowanie oraz konto na facebooku. Codziennie coś robiłam, pisałam posty, prowadziłam bloga, wiedziałam, że chcę rozwijać firmę, mieć klientki, robić przeglądy szaf, kreować wizerunek innych i osiągnąć sukces jako osobista stylistka.

Pierwszy rok był trudny, bo klientek było bardzo mało. Drugi okazał się jeszcze trudniejszy, bo zaczęłam studia w szkole w Londynie, po to, aby stać się licencjonowaną Style Coach. Dopiero tam zrozumiałam, że bez konkretnego planu, strategii działań, narzędzi do komunikacji oraz sprzedaży nic nie osiągnę, a moje posty, prowadzenie bloga i innych przypadkowych działań nic nie zmienią.

Zaraz po ukończeniu edukacji w Wielkiej Brytanii rozpoczęłam poszukiwania osoby, która pomoże mi w tym temacie. Wiedziałam, że w moich talentach bądź też predyspozycjach nie ma nic ze sprzedawcy czy też marketing managera. Zapamiętałam jednak na zawsze lekcję w której omawialiśmy tematy związane z biznes planem oraz strategią działań.

Po kilku tygodniach poszukiwań znalazłam osobę, która zajęła się promocją mojej marki w mediach oraz z którą stworzyłam plan działań na najbliższe sześć miesięcy. Firma zaczęła się rozwijać, a klientek przybywać. Patrząc na to z perspektywy czasu wiem, że najlepszy pomysł na biznes się nie obroni, jeśli nie będzie odpowiednio prowadzony i rozwijany.

Potrzebny jest plan, cel, wyznaczone konkretne kroki działania i dobór odpowiednich narzędzi komunikacji. Nic się samo nie zrobi, ani nikt też sam Cię nie wyszuka. To Ty musisz pokazać się światu i sprawić, że klienci zaczną interesować się tym, co robisz, a potem zaczną kupować Twoje usługi.

Dlatego też współpraca z taką osobą lub też Twoja wiedza w tym zakresie, to absolutna konieczność. Jeśli jesteś zainteresowana wiedzą, to zapraszamy na warsztaty, które stworzyliśmy dla takich osób jak Ty. „Strategia działań w zawodzie Osobistej Stylistki„. Po tych warsztatach:

– Wyjdziesz z rozpisanymi fundamentami swojej strategii działań
– Będziesz miała sprecyzowany plan zadań marketingowych i promocyjnych na najbliższe 3 miesiące
– Zdefiniujesz swoją grupę docelową i idealnych klientów
– Wyjdziesz z gotowymi rozwiązaniami na promocje w social mediach oraz w świecie offline
– Ułożysz swój spójny sposób komunikacji
– Zaoszczędzisz swój czas, bo będziesz działać mądrzej i według określonego planu.

Podczas tych 5-godzinnych inspirujących, ale i równie intensywnych warsztatów poznasz swoje „po co” i „dlaczego”, a także gwarantujemy Ci, że doświadczysz wielu momentów „aha” oraz „wow” 🙂

Wyjdziesz z głową pełną pomysłów, a poukładany i rozpisany plan, pozwoli Ci już następnego dnia wziąć się za wdrażanie wszystkiego krok po kroku.

To taka trampolina dla Twojego biznesu – specjalnie od nas dla Was, bo kibicujemy Wam i dobrze życzymy! 🙂

Warsztaty prowadzi Wioleta Malawska – współtwórczyni Agencji Kreatywnej IPMEDIO oraz nowego miejsca w sieci strefawiedzy.online; autorka workbook’ów z tematyki rozwoju biznesu. Wspiera kobiety w podejmowaniu trafnych biznesowych działań, ruszaniu z miejsca, oraz rozkręcaniu własnego biznesu.

Szczegóły warsztatów znajdziesz >>>TUTAJ

Na Twoje zgłoszenie czekamy pod adresem: contact@newstyleacademy.com

Pozdrawiam,

Justyna Krawczyk I New Style Academy

Międzynarodowa Szkoła Kreatorek wizerunku i Osobistych Stylistek