Ruszają zapisy na jesienne szkolenie stacjonarne dla stylistek

kurs dla stylistek

Edycja jesienna naszego flagowego szkolenia Zostań Osobistą Stylistką zbliża się wielkimi krokami. Czas podjąć decyzję, spełnić marzenie i zrobić coś dla siebie.

Zapraszamy Cię na najlepsze szkolenie dostępne na rynku Polskim. Skąd wiemy, że jest najlepsze? Wejdź na naszą stronę i koniecznie przeczytaj tutaj.

To jedyne szkolenie, które łączy wiedzę na temat stylizowania, kreowania wizerunku z psychologią pozytywną i zmianą wewnętrzną.

Nasze szkolenia prowadzi Justyna Krawczyk, pierwsza w Polsce licencjonowana Style Coach, osobista stylistka i life coach w jednym z wieloletnim doświadczeniem. To kobieta, która wiele lat temu postanowiła iść za głosem serca i robić, to co kocha. I robi to doskonale! Justyna, to gość w telewizji śniadaniowej, autorka książek, odpowiedzialna za piękny wizerunek setek kobiet. To trener z prawdziwego zdarzenia, który ma wiedzę i ogromne doświadczenie, którym dzieli się podczas szkoleń.

Jak wygląda szkolenie?

Szkolenie trwa dwa dni. Wiedzę teoretyczną przekazujemy Ci w czwartek, a praktykę ćwiczymy w galerii handlowej w piątek. To dwa bardzo intensywne i wspaniałe dni pod okiem najlepszej prowadzącej.

Termin szkolenia to 13 – 14.10.2022 r.

Jeśli chcesz poznać szczegółowy program szkolenia, to koniecznie kliknij tutaj. To najlepsza szkoła stylistek dla przyszłych stylistek, personal shopper, właścicielek butików modowych i dla kobiet, które po prostu chcą zrobić coś dla siebie.

Napisz do nas i zarezerwuj swoje miejsce już dziś: contact@newstyleacademy.com

Czekamy na Ciebie!

New Style Academy

Międzynarodowa Szkoła Kreatorek wizerunku i Osobistych Stylistek