Skąd wiemy, że nasze szkolenia dla stylistek są najlepsze

szkoła stylistek

To nie pycha czy zadzieranie nosa. To nie chwalenie się czy porównywanie z innymi. To jedynie chęć podzielenia się Tobą wszystkim tym, co mamy najlepsze.

Nasza szkoła stylistek powstała kilka lat temu z miłości do mody, stylizowania i uczenia zawodu osobistej stylistki kobiet, które na nasze szkolenia przyjeżdżają z całej Polski. Ta miłość trwa już kilka lat i wciąż się pogłębia. A my jesteśmy przekonani, że wszystko to, co powstaje z miłości oraz z intuicji jest po prostu najlepsze i najpiękniejsze.

Nie wiem czy znasz to uczucie, gdy stałaś przed podjęciem ważnej decyzji. Analizowałaś ją, rozpatrywałaś różne scenariusze, ale na koniec postanowiłaś posłuchać głosu swojego serca. To właśnie te momenty są najlepszym dowodem na to, że warto iść za głosem swojej intuicji, bo wtedy wszystko się udaje i jakby samo się układa.

Marzyłam o tym, aby stworzyć szkołę dla przyszłych stylistek, uczyć je zawodu, przekazywać wiedzę, dzielić się doświadczeniem i sprawiać, że zaczną wierzyć w to, że mogą robić w życiu piękne rzeczy.

Zrobiłam to i kocham swoją pracę, a nasze kursantki bez względu na to czy przyjeżdżają na kurs stacjonarny, indywidualny czy też online doceniają tę pracę, szczerość oraz motywację do działania.

Dlatego wiemy, że stworzyliśmy najlepszą szkołę nie tylko w Polsce ale na całym świecie. Jest najlepsza bo wkładamy w nią całe nasze serca i wierzymy w każdą z Was, która chce spełnić swoje marzenie i zostać osobistą stylistką. Posłuchaliśmy głosów naszych serc, a nasze wspaniałe kursantki są dowodem na to, że to była najlepsza decyzja.

Justyna Krawczyk

wraz z zespołem New Style Academy

Międzynarodowa Szkoła Kreatorek wizerunku i Osobistych Stylistek